Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Czasowe zamknięcie biblioteki w Zalesiu Górnym

Z powodu remontu biblioteka w Zalesiu Górnym będzie nieczynna. Książki można wypożyczać do 22 lutego. Od 25 lutego do 24 kwietnia biblioteka będzie zamknięta.

Czasowe zamknięcie biblioteki w Zalesiu Górnym

Budynek, w którym jest biblioteka, będzie dostosowywany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W tym czasie trwać będzie też remont pomieszczeń bibliotecznych, dlatego zmuszeni jesteśmy zamknąć placówkę. Oczywiście przez wzgląd na zamknięcie, kary za przetrzymanie książek nie będą naliczane, prosimy się nie niepokoić powiadomieniami z systemu bibliotecznego – mówi Sylwia Chojnacka-Tuzimek, Zastępca Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno. Zapraszamy do innych bibliotek i przepraszamy za utrudnienia.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno