Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Naprawa dachu pływalni w GOSiR Piaseczno

Rozpoczął się remont dachu basenu w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie. W ramach prac wykonany zostanie generalny remont pokrycia dachowego. Wykonawca wymieni również warstwy konstrukcyjne i izolacyjne. Dotychczasowe pokrycie dachu wykonane z papy zastąpione zostanie nowym – z blachy aluminiowej. Kompleksowej wymianie podlega także system odgromowy oraz odwodnieniowy dachu wraz z podgrzewaczami. W trakcie prac remontowych częściowo zrekonstruowana zostanie część zgniłej podsufitki wewnątrz pływalni.

Naprawa dachu pływalni w GOSiR Piaseczno

Całkowity koszt remontu wyniesie prawie 620 tys. zł. Prace zakończą się w połowie września. – Do zakończenia akcji „Lato w mieście”, czyli do końca lipca, pływalnia funkcjonować będzie bez przeszkód. – mówi Krzysztof Kasprzycki, asystent burmistrza. – Dopiero od sierpnia rozpocznie się coroczna, miesięczna przerwa techniczna, która w związku z remontem dachu przedłuży się o około dwa tygodnie – wyjaśnia Kasprzycki.

Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno