Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Nabór do Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej

Być trąbą czy na trąbie grać? W życiu każdego z nas nastaje kiedyś ten moment, kiedy musimy sobie odpowiedzieć na powyższe zasadnicze pytanie. Nie ukrywamy, że naszym zdaniem poprawna jest opcja druga. To granie na trąbie pozwala dzielić się radością muzyki stanowiąc jednocześnie jej część! (zarówno muzyki jak i radości). Jeżeli również podzielasz ten pogląd – zapraszamy do Przystanku Kultura przy Piaseczyńskim rynku już w najbliższą środę o 17.00. Jeżeli jeszcze go nie podzielasz, ale planujesz w końcu przestać być trąbą - zapraszamy do Przystanku Kultura przy Piaseczyńskim rynku już w najbliższą środę o 17.00. U nas trąbę dostaniesz i nauczysz się na niej grać. A kosztować Cię to będzie jeden uśmiech! Do zobaczenia!

Nabór do Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej

p.s. Do kategorii trąby zaliczamy: trąbkę, puzon, waltornię, tubę, saxhorn altowy, saxhorn tenorowy, saxhorn barytonowy, flet, saksofon altowy, saksofon tenorowy, saksofon barytonowy, klarnet oraz obój.