Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Apel Starosty Powiatu Piaseczyńskiego o udział w wyborach samorządowych 2014

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Piaseczyńskiego, 16 listopada 2014 roku w całej Polsce odbędą się wybory samorządowe! Stanowią one bardzo ważne wydarzenie w lokalnym życiu publicznym. Wszyscy mieszkańcy Powiatu Piaseczyńskiego i należących do niego Gmin mają obywatelskie prawo oceny swoich lokalnych przedstawicieli samorządowych. Mają możliwość wyboru tych, których uznają za najlepszych, najbardziej godnych zaufania, najlepiej przygotowanych do trudnej służby w samorządzie.

Apel Starosty Powiatu Piaseczyńskiego o udział w wyborach samorządowych 2014

Lokalne władze samorządowe wybierane są co 4 lata w celu zapewnienia mieszkańcom możliwie najwyższych standardów życia, pracy i odpoczynku. Do państwa - do społeczności lokalnych - należy wybór lokalnych liderów, sprawnych i skutecznych radnych, ludzi otwartych na problemy codzienności.

Dlatego właśnie - z pełną odpowiedzialnością i świadomością powagi czekających nas wyborów - zwracam się do Państwa z uprzejmym apelem i obywatelską prośbą o aktywny udziału w głosowaniu!

W każdym okręgu wyborczym, w każdej Gminie Powiatu Piaseczyńskiego weźmy czynny udział w wyborze radnych do Rad Gmin, do Rady Powiatu Piaseczyńskiego, w wyborach Wójtów i Burmistrzów. Pełniąc obowiązki Starosty Powiatu Piaseczyńskiego, apeluję do wszystkich Państwa o to, abyśmy spotkali się przy urnach wyborczych w dniu 16 listopada 2014 roku.

Apel Starosty Powiatu Piaseczyńskiego o udział w wyborach samorządowych 2014

Pamiętajmy, WYBORY to głos każdego z nas!
WYBORY to nasze prawo i nasz obywatelski obowiązek!

Jan Adam Dąbek