Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Muzyka na żywo w Klubie Mono

We wtorek 17 lutego 2015 r. na nowo otwartej scenie Klubu Mono, który powstał w miejsce mieszczącego się nad pizzerią Da Grasso klubu Billart, zagrał zespół Ostatni Przystanek Postępu.

Muzyka na żywo w Klubie Mono

Dla lokalu, który w weekendy serwuje muzykę głównie klubową był to swoisty debiut w tej roli, ale jak się szybko okazało, warunki jakimi dysponuje w pełni pozwalają na wydarzenia również z muzyką na żywo.

Dużą zasługą na pewno był dobór zespołu inaugurującego te cykliczne, jak zapowiadają właściciele klubu, koncerty.

Muzyka na żywo w Klubie Mono

Muzyka zespołu Ostatni Przystanek Postępu, choć stricte gitarowa, to klimatem przyjazna uchu i szybko zapadająca w pamięć. Dla sympatyków tzw. „muzyki środka”, jak choćby tej w wykonaniu zespołu Akurat (skojarzenie z instrumentami dętymi oczywiście), będzie to ciekawa pozycja do sprawdzenia.

Publiczność, umiarkowana, jak na te warunki lokalowe, która przybyła tego dnia na koncert, bardzo ciepło przyjęła artystów i nie pozwoliła im opuścić sceny bez kilku bisów.

Na zakończenie należy dodać, że klub świetnie sprawdził się w swej nowej roli i śmiało może dołączyć do lokali serwujących w tym mieście muzykę na żywo, zwłaszcza, że wedle zapowiedzi właścicieli, stylistyka daleka będzie od tego, co ma do zaoferowania istniejąca już od dość dawna na tym polu konkurencja.

Muzyka na żywo w Klubie Mono

Z zaciekawieniem zatem czekamy na kolejne zapowiedzi koncertowe Klubu Mono!

Michał Kisielewski

Fot. Aleks Żurawski