Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Obejrzyj spot promocyjny Piaseczna

Kierunek relaks - czyli jak intensywnie spędzić jeden dzień w Piasecznie. Weekendowy wypad zacząć można od dobrej kawy na odrestaurowanym rynku, następnie pospacerować po Górkach Szymona czyli odświeżonym terenie rekreacyjnym w Zalesiu Dolnym. Wodne szaleństwa czekają na was w Ośrodku Wisła (www.osrodekwisla.pl) Zalesiu Górnym, a do westernowego miasteczka w Runowie (www.kowboje.com.pl) najlepiej dojechać historyczną kolejką wąskotorową (www.kolejka-piaseczno.pl). Gmina Piaseczno to też liczne obiekty sportowe, w tym największy na Mazowszu Skatepark (www.gosir-piaseczno.pl). W wakacje, każdego tygodnia w centrum miasta organizowane są koncerty (www.kulturalni.pl) oraz kino plenerowe. A na koniec selfie przy fontannie w centrum Piaseczna...:) www.piaseczno.eu

W te wyjątkowe, rekordowe pod względem tropikalnych upałów lato, powstawały zdjęcia do klipu promocyjnego gminy Piaseczno! Ola, Tomek i Piotrek, nasza trójka z Młodzieżowej Rady Gminy, mimo żaru lejącego się z nieba... dała radę! Bowiem ta trójka bohaterów - turystów, postanowiła pewnego pięknego dnia przyjechać pociągiem do Piaseczna i zobaczyć miasto i jego okolice. Tak właśnie, Drodzy Widzowie, możecie zobaczyć Piaseczno okiem sympatycznej "trójki".

Zdjęcia odbywały się w sierpniu 2015 roku. W klipie udział wzięli Ola Łabędzka, Tomek Niezgoda i Piotrek Nowak z MRG oraz Gosia Idaczek i Ania Grzejszczyk z Biura Promocji i Informacji Gminy. Zdjęcia z "lotu ptaka" wykonał Rafał Retmaniak. Nad scenariuszem czuwało Biuro Promocji i Informacji Gminy. Zdjęcia i montaż - Maciej Wesołowski.