Menu
A+ A A-
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dożynki gminne w Prażmowie 2016

Zapraszamy na dożynki w Prażmowie, które odbędą się w sobotę, 17 września 2016 roku na terenie przy Urzędzie Gminy Prażmów. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. w kościele parafialnym św. Franciszka w Prażmowie. Następnie uczestnicy przejdą w korowodzie dożynkowym na teren urzędu gminy Prażmów, gdzie do nocy będzie trwała zabawa.

DOŻYNKI GMINNE W PRAŻMOWIE 2016

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Festyn rodzinny w Uwielinach 2016

11 czerwca 2016 roku odbędzie się Festyn rodzinny w Uwielinach 2016. Miejsce: przy OSP Uwieliny. Podczas festynu rozegrany zostanie I Turniej Sołectw Gminy Prażmów w Siatkówkę o Puchar Sołtysa Uwielin. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr tel.: 734 141 615 Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko osoby zgłaszającej, kontakt telefoniczny oraz nazwę drużyny. W turnieju może uczestniczyć maks. 6 drużyn - decyduje kolejność zgłoszeń.

FESTYN RODZINNY W UWIELINACH 2016

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Koncert na Dzień Matki - Biały Dworek w Prażmowie

Biały Dworek w Prażmowie zaprasza 28 maja 2016 roku w magiczny świat operetki i musicalu! Program koncertu zawiera utwory nawiązujące do okoliczności Dnia Matki. Miejsce: Biały Dworek w Prażmowie ul. Piotra Czołchańskiego 10 (www.salaweselnaprazmow.pl).

KONCERT NA DZIEŃ MATKI - BIAŁY DWOREK W PRAŻMOWIE

W programie koncertu znajdują się włoskie utwory. Można będzie usłyszeć duety Rominy Power i Al. Bano, Richi & Poveri, piosenki Toto Cotugno i grupy Il Volo, Mamma son tanto felice szczególnie dedykowany wszystkim mamom! Z pewnością każdy widz włączy się w wykonanie piosenek takich jak „Volare”, „Lasciate mi cantare”, „Azurro”, „Felicita” czy „Suppa Romana”. Podczas koncertu nie zabraknie również takich przebojów jak: „Brunetki,Blondynki”,”Wielka sława to żart”, ”O sole Mio”, czy też „Delilah” z repertuaru Toma Jonesa.

Biały Dworek zaprasza!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)