Menu
A+ A A-

Córka doskonała - Dyskusyjny Klub Książki w Woli Prażmowskiej

Biblioteka Publiczna Gminy Prażmów zaprasza na spotkanie DKK dla dorosłych, które odbedzie się 27 czerwca 2017 roku o godz. 12.00. Miejsce: filia Biblioteki przy ul. Głównej 57 w Woli Prażmowskiej. Podczas spotkania, będzie rozmowa na książce pt.: Córka doskonała, Amanda Prowse. Egzemplarze książki są dostępne w bibliotce w Woli Prażmowskiej.

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI W WOLI PRAŻMOWSKIEJ

PIĘKNA, RODZINNA OPOWIEŚĆ, KTÓRĄ POWINNA PRZECZYTAĆ KAŻDA KOBIETA ZMĘCZONA MONOTONIĄ ŻYCIA Żona. Matka. Córka. Tylko, co zrobić, kiedy ma się tego wszystkiego serdecznie dosyć? Jackie całym sercem kocha swoją rodzinę. Jasne, jej nastoletnie dzieci potrafią być rozkapryszone, a mężowi czasami przydałby się porządny kopniak… motywacji. Ach, i całodobowe usługiwanie matce z Alzheimerem to również nie jest bułka z masłem. Jackie poświęciła wiele, żeby jej dom stał się ostoją bezpieczeństwa i miłości. Jednak ciasna, acz urokliwa posiadłość z widokiem na morze już jej nie wystarcza. Największym pragnieniem Jackie jest, aby jej dzieci nie zmarnowały swojej przyszłości, tak jak niegdyś zrobiła to ona. Skoro Martha, jej najstarsza córka, dostała się na uniwersytet i spełnia marzenia, to jej poświęcenie chyba było czegoś warte… prawda? Amanda Prowse odnalazła wyśmienity sposób na pisanie o bolesnych i ciężkich realiach codziennego życia. Nie zostałam przeniesiona do jakiegoś wyimaginowanego – przesłodzonego czy zupełnie abstrakcyjnego – świata, który jest mi obcy. Zamiast tego spędziłam wspaniały czas nad powieścią o prawdziwym życiu i to było fantastyczne! - The Glass House Girls

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI W WOLI PRAŻMOWSKIEJ

Amanda Prowse spędziła 10 lat życia, pracując w korporacji jako konsultantka. Po tym czasie odkryła, że jej powołaniem jest pisarstwo. Specjalizuje się w prozie miłosnej, która swoim niepowtarzalnym stylem urzeka niejedną kobietę. Amanda mieszka w West Country z mężem i dwójką nastoletnich synów.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Koncert chóru Con Fuoco w Kędzierówce

25 czerwca 2017 roku o godz. 18:30 Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco, serdecznie zaprasza do Kędzierówki, na ostatni w tym sezonie artystycznym koncert Chóru Con Fuoco. Wstęp wolny! Szczegóły wydarzenia na poniższym plakacie.

KONCERT CHÓRU CON FUOCO W KĘDZIERÓWCE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dożynki gminne w Prażmowie 2016

Zapraszamy na dożynki w Prażmowie, które odbędą się w sobotę, 17 września 2016 roku na terenie przy Urzędzie Gminy Prażmów. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. w kościele parafialnym św. Franciszka w Prażmowie. Następnie uczestnicy przejdą w korowodzie dożynkowym na teren urzędu gminy Prażmów, gdzie do nocy będzie trwała zabawa.

DOŻYNKI GMINNE W PRAŻMOWIE 2016

Napisz komentarz (0 Komentarzy)