Menu
A+ A A-

Policja apelujemy o ostrożność podczas przejazdu przez tory kolejowe

Przed godziną 9.00 na przejeździe kolejowym w miejscowości Ustanów doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym, którego kierująca najprawdopodobniej zlekceważyła znaki i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w tym miejscu. Niestety to już trzecie w tym roku takie zdarzenie na terenie powiatu piaseczyńskiego. Policjanci ponownie zwracają się z apelem do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowych!

POLICJA APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ PODCZAS PRZEJAZDU PRZEZ TORY KOLEJOWE

Najprawdopodobniej brak dostatecznej uwagi i niezachowanie wymaganej ostrożności doprowadziło do zderzenia seata z pociągiem na przejeździe kolejowym w miejscowości Ustanów w powiecie piaseczyńskim.

Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że 34- letnia kobieta siedząca za kierownicą seata na tory wjechała tuż przed nadjeżdżający pociąg relacji Warszawa- Kraków.

Mieszkanka Kutna może mówić o dużym szczęściu, jej obrażenia okazały się niegroźne, mimo że pociąg przeciągnął jej samochód kilkanaście metrów, który następnie spadł z nasypu kolejowego.

Kobieta została już ukarana mandatem karnym, lecz opóźnienie tego jak i innych pociągów na trasie do Krakowa czy Skarżyska Kamiennej są wielogodzinne.

Niestety to w ostatnim czasie już trzecie zdarzenie drogowe, które miało miejsce na przejeździe kolejowym w naszym powiecie.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich kierowców i pieszych przekraczających torowiska, by robiono to wyłącznie w miejscach wyznaczonych i zgodnie z przepisami.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Policja poszukuje sprawców uszkodzenia biletomatu na stacji PKP Gabryelin gmina Prażmów

Poszukujemy dwóch mężczyzn, którzy w dniu 1 marca tego roku o godzinie 2.40 w nocy na stacji PKP Gabryelin gmina Prażmów, dokonali uszkodzenia biletomatu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszone są kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Policja poszukuje sprawców uszkodzenia biletomatu na stacji PKP Gabryelin gmina Prażmów

W dniu 1 marca br., na stacji PKP w Gabryelinie znajdującym się w gminie Prażmów, doszo do włamania do biletomatu. Sprawcy- dwóch mężczyzn przy użyciu łoma oraz innych narzędzi uszkodzili urządzenie próbując dostać się do znajdującej się wewnątrz kastki. Spłoszeni załączonym alarmem zbiegli, lecz wyrządzone przez nich straty oceniono na ponad 4 500 złotych.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie publikują wizerunek jednego ze sprawców, oraz film. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości tych osób lub miejsca ich zamieszkania proszone są o pilny kontakt z policją.

Bezpośredni numer telefonu do policjanta prowadzącego tą sprawę to: 22 60 45 21. Informacje można również przekazać całodobowo oficerowi dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem Tel. (22) 756-70-18; (22) 60-45-213.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Napisz komentarz (0 Komentarzy)