Menu
A+ A A-

Paddington - Wakacje w Kinie za Rogiem w Tarczynie

26 lipca 2017 roku o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na film pt. "Paddington" do Kina za Rogiem w Tarczynie. Cena biletu wakacyjnego 3 zł.

PADDINGTON - WAKACJE W KINIE ZA ROGIEM W TARCZYNIE

Ten film to kinowy debiut Misia Paddingtona, ulubieńca dzieci, który w tej wersji przypadnie też do gustu dorosłym fanom tej bajki. W obsadzie gwiazdy kina i telewizji: Hugh Bonneville, Julie Walters, Nicole Kidman i m.in. Jim Broadbent. Gościnnie wystąpił w tym filmie także Michael Bond - brytyjski pisarz, który stworzył serię książek dla dzieci o przygodach misia Paddingtona, na motywach której powstał ten film. „Paddington” w reżyserii i według scenariusza Paula Kinga był dwukrotnie nominowany do nagrody BAFTA - w kategoriach: Najlepszy film brytyjski i Najlepszy scenariusz adaptowany. Zapraszamy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Ubu król - WAKACJE W KINIE ZA ROGIEM W TARCZYNIE

21 lipca 2017 roku o godz. 18.00 w Kinie za Rogiem w Tarczynie zobaczymy film pt. Ubu król, w reż. Piotra Szulkina. Cena biletu wakacyjnego 3 zł.

UBU KRÓL - WAKACJE W KINIE ZA ROGIEM W TARCZYNIE

Ubu, schlebiając szumowinom i podlizując się ludziom wpływowym, w krwawy sposób przejmuje władzę w państwie pod hasłami walki o wolność i demokrację. Jego głupie i okrutne rządy podporządkowane są tylko jednemu celowi - nabiciu własnej kiesy. Wprowadzane reformy są absurdalne, obywatele biednieją, zaś skarb państwa okazuje się pusty. Ubu, otoczony pochlebcami, wzmaga terror. Podjudzony przez ambasadorów obcych mocarstw wyrusza na wojnę z rosyjskim carem. Wyprawa kończy się klęską. Lud przepędza Ubu i jego żonę. Car przybywa do stolicy. Wspólnie z ambasadorami wybierają nową królową, o której sądzą, że będzie marionetką w ich rękach.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Rodzinka nie z tej ziemi - Wakacje w Kinie za Rogiem w Tarczynie

17 lipca 2017 roku o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na film pt. "Rodzinka nie z tej ziemi" do Kina za Rogiem w Tarczynie. Cena biletu wakacyjnego 3 zł.

RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI - WAKACJE W KINIE ZA ROGIEM

Scorch Supernova z planety Baab wybiera się w podróż na Ziemię. Gdy mieszkańcy nie zareagują na niego przyjaźnie, wróci z całą rodziną. 

RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI - WAKACJE W KINIE ZA ROGIEM W TARCZYNIE
Zapraszamy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)