Menu
A+ A A-
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Festiwal O!Pla - O! Polska Animacja ponownie w Tarczynie

28 kwietnia 2017 roku ponownie witamy Festiwal Polskiej Animacji O!Pla w Tarczynie. W programie: Konkurs Główny z głosowaniem widzów na najlepszy wideoklip: ANIMOWANY WIDEOKLIP – piątek 28. kwietnia godz. 18:00 – wstęp wolny. Konkurs Teraz Dzieci Mają Głos – kategorie: przedszkolna oraz wczesnoszkolna.

FESTIWAL O!PLA - O! POLSKA ANIMACJA PONOWNIE W TARCZYNIE

Dzieci po obejrzeniu bloku filmowego, zawierającego kilka animowanych bajek, zagłosują na te, które im się najbardziej podobały.

Zapraszamy do rezerwowania terminów projekcji dla zorganizowanych grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Seanse będą się odbywały w kwietniu po wcześniejszym uzgodnieniu. Tel. 22 715.79.62. www.polskaanimacja.pl

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wystawa plastyczna Śp. Zbigniewa Janiaka w Tarczynie

31 marca 2017 roku o godz. 17.00 zapraszamy na wernisaż wystawy plastycznej Śp. Zbigniewa Janiaka. Miejsce: hol główny Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Zapraszamy na wystawę do Tarczyna!

WYSTAWA PLASTYCZNA ŚP. ZBIGNIEWA JANIAKA W TARCZYNIE

Zbigniew Janiak urodził się 21 września 1953 roku. Przygodę z malarstwem rozpoczął w szkole podstawowej. Był samoukiem. W 1997 r., po raz pierwszy miał indywidualną wystawę w domu kultury w Piasecznie. Jego obrazy prezentowane były na wystawie w Złotokłosie a także podczas imprez plenerowych, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie. Od początku swojej działalności plastycznej wspierał akcje charytatywne na rzecz osób niepełnosprawnych, przekazują na nie swoje prace. Był członkiem Tarczyńskiej Grupy Plastyków „CreoArt”, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie. Zmarł, po ciężkiej chorobie, w dniu 8 stycznia 2017 roku.

WYSTAWA PLASTYCZNA ŚP. ZBIGNIEWA JANIAKA W TARCZYNIE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

ZAPISKI AMORALNEGO MORALISTY

7 marca 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl pt.: Zapiski amoralnego moralisty. Miejsce: Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Sprzedaż biletów w pok. nr 101 (I piętro) lub bezpośrednio przed spektaklem. Cena biletu – 10 zł. Informacje pod nr tel. 22 71 57 962 Uwaga! Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.

ZAPISKI AMORALNEGO MORALISTY

Po sukcesie Spóźnionej miłości… spotkamy się z Mariuszem Marczykiem w kolejnym spektaklu, który intryguje już samym swoim tytułem. Co ciekawego wyznał podczas terapeutycznych sesji Izydor Blum, bohater kolejnej scenicznej opowieści? Jakie tajemnice życia w konfrontacji z uporczywie milczącą wiedeńską terapeutką zostaną ujawnione? Czy kryzys w życiu dojrzałego mężczyzny zostanie przełamany? Czy Izydor Blum rzeczywiście znajduje się w niebezpieczeństwie? A może jest ofiarą paranoi? A jeżeli tak, to dlaczego w życiu bardzo bogatego człowieka odnoszącego same sukcesy pojawiły się kłopoty? Jaką rolę w tym kryzysie odegrał fetysz? Co jest tym fetyszem? Czy chodzi część damskiej garderoby? Którą część? Jakie są główne dystynkcje amoralnego życia profesora chemii i bogatego biznesmena zarazem ? Co ukrywa się za jego statecznym życiem bardzo czytelnym dla środowiska, w którym przebywa na co dzień? Ależ to intrygująca seria pytań! Intrygujący jest cały spektakl, w którym śmiech splata się z refleksją nad kondycją moralną człowieka początku XXI wieku. Jeśli czują Państwo niedosyt po obejrzeniu „Spóźnionej kolejne sceniczne wcielenie Mariusza Marczyka zaskoczy i na pewno wprawi widzów w doskonały humor.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)