Menu
A+ A A-

Wystawa plastyczna Śp. Zbigniewa Janiaka w Tarczynie

31 marca 2017 roku o godz. 17.00 zapraszamy na wernisaż wystawy plastycznej Śp. Zbigniewa Janiaka. Miejsce: hol główny Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Zapraszamy na wystawę do Tarczyna!

WYSTAWA PLASTYCZNA ŚP. ZBIGNIEWA JANIAKA W TARCZYNIE

Zbigniew Janiak urodził się 21 września 1953 roku. Przygodę z malarstwem rozpoczął w szkole podstawowej. Był samoukiem. W 1997 r., po raz pierwszy miał indywidualną wystawę w domu kultury w Piasecznie. Jego obrazy prezentowane były na wystawie w Złotokłosie a także podczas imprez plenerowych, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie. Od początku swojej działalności plastycznej wspierał akcje charytatywne na rzecz osób niepełnosprawnych, przekazują na nie swoje prace. Był członkiem Tarczyńskiej Grupy Plastyków „CreoArt”, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie. Zmarł, po ciężkiej chorobie, w dniu 8 stycznia 2017 roku.

WYSTAWA PLASTYCZNA ŚP. ZBIGNIEWA JANIAKA W TARCZYNIE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

ZAPISKI AMORALNEGO MORALISTY

7 marca 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl pt.: Zapiski amoralnego moralisty. Miejsce: Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Sprzedaż biletów w pok. nr 101 (I piętro) lub bezpośrednio przed spektaklem. Cena biletu – 10 zł. Informacje pod nr tel. 22 71 57 962 Uwaga! Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.

ZAPISKI AMORALNEGO MORALISTY

Po sukcesie Spóźnionej miłości… spotkamy się z Mariuszem Marczykiem w kolejnym spektaklu, który intryguje już samym swoim tytułem. Co ciekawego wyznał podczas terapeutycznych sesji Izydor Blum, bohater kolejnej scenicznej opowieści? Jakie tajemnice życia w konfrontacji z uporczywie milczącą wiedeńską terapeutką zostaną ujawnione? Czy kryzys w życiu dojrzałego mężczyzny zostanie przełamany? Czy Izydor Blum rzeczywiście znajduje się w niebezpieczeństwie? A może jest ofiarą paranoi? A jeżeli tak, to dlaczego w życiu bardzo bogatego człowieka odnoszącego same sukcesy pojawiły się kłopoty? Jaką rolę w tym kryzysie odegrał fetysz? Co jest tym fetyszem? Czy chodzi część damskiej garderoby? Którą część? Jakie są główne dystynkcje amoralnego życia profesora chemii i bogatego biznesmena zarazem ? Co ukrywa się za jego statecznym życiem bardzo czytelnym dla środowiska, w którym przebywa na co dzień? Ależ to intrygująca seria pytań! Intrygujący jest cały spektakl, w którym śmiech splata się z refleksją nad kondycją moralną człowieka początku XXI wieku. Jeśli czują Państwo niedosyt po obejrzeniu „Spóźnionej kolejne sceniczne wcielenie Mariusza Marczyka zaskoczy i na pewno wprawi widzów w doskonały humor.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

MISTER ENIGMA W TARCZYNIE

24 lutego 2017 roku o godz. 19.30 Teatr Podaj Dalej zaprasza na spektakl MISTER ENIGMA. Miejsce: GOK Tarczyn przy ul. J. Stępkowskiego 17. Zapraszamy!

MISTER ENIGMA W TARCZYNIE

MISTER ENIGMA to przewrotna komedia o tym, jak bardzo jesteśmy bezradni, gdy brakuje nam miłości. Bohaterowie sztuki to Karina -.trzydziestolatka z bujną fantazją, zafascynowana plastikowym światem celebrytów, która próbuje rozkręcić swoją firmę projektującą ubranka dla psów oraz Norbert -.porzucony przez żonę, pięćdziesięcioletni szef kuchni jednej z najlepszych restauracji w Warszawie. Ich pierwsze biznesowe spotkanie staje się niespodziewanie początkiem burzliwej przyjaźni. Karina chce dzięki Norbertowi dostać się do świata, którego on jest reprezentantem, a w ramach wdzięczności pragnie pomóc Norbertowi odzyskać radość życia. Czy metamorfoza, którą przejdą oboje pomoże osiągnąć im upragnione szczęście? Czy zakładanie masek pomaga nam w znalezieniu prawdziwej miłości? Sztuka zaprasza widza do refleksji dotyczącej szukania własnej drogi oraz niejednoznacznych motywacji, które kierują życiem każdego człowieka. Aktorzy odsłaniają kulisy świata tak bliskiego, że pozwala to na ujrzenie samych siebie w jego odbiciu.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)