Księżniczka Rosa i Klimek - teatr Katarynka wystąpi w Tarczynie

19 listopada 2017 roku o godz. 16:00 Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na przedstawienia teatralne pn.: Księżniczka Rosa i Klimek, w wykonaniu teatru Katarynka. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Informacje i rezerwacja biletów pod nr. tel. 22 715 79 62. Sprzedaż biletów w pok. 101 (I piętro), lub przed przedstawieniem. Cena: 6 zł za jedno przedstawienie.

KSIĘŻNICZKA ROSA I KLIMEK - TEATR KATARYNKA WYSTĄPI W TARCZYNIE

Księżniczka Rosa i Klimek - baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.