Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Brzydkie kaczątko w sali widowiskowej GOK w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne pt.: Brzydkie kaczątko, w wykonaniu aktorów teatru Wariacja. Spektakl będzie można obejrzeć 23 sierpnia 2014 roku o godz. 17.00. Miejsce: Sala widowiskowa GOK, ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny. Zapraszamy na spektakl Brzydkie kaczątko!

Brzydkie kaczątko w sali widowiskowej GOK w Tarczynie

Brzydkie kaczątko to bajka o odmienności. Różni jesteśmy z różnych powodów, może być to wzrost, kolor włosów, czy charakter. Ale inny nie znaczy gorszy! I to właśnie jest najważniejsza myśl tego spektaklu. Będą oczywiście wesołe sytuacje i dialogi, które są charakterystyczne dla Teatru Wariacja. Będą też lalki z ogromnych pomponów i dekoracja jak z obrazów Chełmońskiego. Ale jak zwykle najważniejsza będzie muzyka. Interaktywna bajka z muzyką z Jeziora Łabędziego P. Czajkowskiego.