Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Kuba Michalski zagra ballady Leonarda Cohena w Tarczynie

21 lutego 2015 roku o godz. 18.00 Kuba Michalski zagra i zaśpiewa ballady Leonarda Cohena w Tarczynie. Wstęp - 10 zł. Miejsce: sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17. Sprzedaż biletów w pok. nr 101 (I piętro). Zapraszamy!

Kuba Michalski zagra Ballady Leonarda Cohena w Tarczynie

Kuba Michalski jest autorem, kompozytorem, wokalistą i gitarzystą. Z żoną Anetą założył zespół „Cotton Cat”. Nagrał z nim pięć płyt. Jego piosenki uzyskiwały wyróżnienia na festiwalu OPPA, a w duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. W roku 2011 wydał płytę „Podróż”, na której zamieścił własne kompozycje do wierszy m.in. Leśmiana, Asnyka, Mickiewicza i Baudelaire’a. W 2012 ukazał się album z piosenkami Kaczmarskiego, zaś w roku ubiegłym płyta z utworami Cohena. W wykonaniu artysty usłyszymy utwory znakomitego kanadyjskiego poety i piosenkarza – Leonarda Cohena. Słynny bard świętował w ubiegłym roku swoje 80. urodziny. To dobra okazja do przypomnienia sobie sztandarowych ballad z jego repertuaru, takich jak: „Alleluja”, „Zuzanna”, „Słynny niebieski prochowiec” i „Tańcz mnie po miłości kres”.