Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Dzień Kobiet - muzyczna podróż po świecie opery, operetki i musicalu

Burmistrz Tarczyna i Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na koncert pt.: Muzyczna podróż po świecie opery, operetki i musicalu, który odbędzie się 8 marca 2015 roku o godz. 19.00 z okazji Dnia Kobiet. Miejsce: sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny.

Dzień Kobiet - muzyczna podróż po świecie opery, operetki i musicalu

W programie: przeboje operowe, operetkowe i musicalowe. Wystąpią: Monika Cichocka - sopran, Michał Jerzy Tyczyński - pianista, kameralista, pedagog, Jacek Batarowski - bas, baryton, Róża Borzdyńska - sopran.