Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

BLUE DEEP SHORTS W TARCZYNIE

8 listopada 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert zespołu BLUE DEEP SHORTS. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ul. J. Stępkowskiego 17, Tarczyn. Wstęp wolny. BLUE DEEP SHORTS jest ich 4, grają ze sobą od 2005 roku, ale ostateczny kształt zespołu uformował się jesienią 2014 r. wraz z wydaniem debiutantkiej EPki. Przy okazji występu na Europejskich Targach Muzycznych „Co Jest Grane” ich muzyka została określona jako „odwaga alternatywy i lekkość popu”.

BLUE DEEP SHORTS W TARCZYNIE

BLUE DEEP SHORTS to m.in zwycięzcy Jarocińskich Rytmów Młodych2015, Kortofestu 2015, Nowodworskiego Festiwalu Rockowego 2015 oraz przeglądu GAPA 2014, a także finaliści Festiwalu Młodych Talentów 2014 w Szczecinie. Mieli już okazję dzielić scenę z takimi artystami jak Natalia Przybysz, Abradab, Voo Voo, Lao Che, Organek czy Big Cyc. Z początkiem 2015 r. pojawili się na falach Programu Trzeciego Polskiego Radia, jak również na Liście Przebojów Trójki. „Lubię to.” – Małgorzata Halber „Jesteście zajebiści, nie ma co gadać” – Paweł Krawczyk – HEY „Zespół zaczyna grać i z jakiegoś powodu staje powietrze.” – Leszek Biolik – Republika