Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Blues dla Marka w Tarczynie 2016

3 grudnia 2016 roku w godzinach 19:00 - 20:52 odbędzie się koncert Blues dla Marka w Tarczynie. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ul Juliana Stępkowskiego 17, Tarczyn. Koncert jest hołdem i wyrazem solidarności z wybitnym artystą, człowiekiem i malarzem Markiem Ałaszewskim, twórcą kultowej i legendarnej grupy „Klan” oraz pierwszej polskiej rock opery „Mrowisko”, a także autorem legendarnej piosenki „Z brzytwą na poziomki”. Marek jest bardzo ciężko chory. Potrzebuje naszego wsparcia finansowego i duchowego.

BLUES DLA MARKA W TARCZYNIE 2016

Free-Dom Orchestra zagra specjalny koncert (a właściwie spektakl) oparty na poezji Norwida oraz tekstach Nowego i Starego Testamentu, poruszających ważne i istotne kwestie dotyczące duchowej egzystencji człowieka. Zagrają : Piotr Fiodorczuk- gitara (kompozytor i autor tekstów oraz aranżer związany z „East Earth Band”), Michał Kłopocki - perkusja (Eks Jary Oz), Kephas – bass (niezwykle uzdolniony basista młodego pokolenia: Gospel, Rain,Uniplan, Grzegorz Wilk), Paweł Fiodorczuk – śpiew (mistrz ceremonii), Dominik Zarzycki - saksofon altowy, a także goście specjalni: Marek Stryszowski - śpiew, saksofon tenorowy (współtwórca legendy polskiego jazz-rocka „Laboratorium”, nazywany w przeszłości męskim odpowiednikiem Urszuli Dudziak, mający na koncie współpracę z m.in Bobby Mc Ferrinem, Janem Nowickim i wielu innymi), Marek Michalak - puzon (Jbbo, Piwnica pod Baranami, Mishaluck Band), Wojciech Sobolewski - bass, kontrabas, Jaume Compte Nafas Ensemble,Orquestra Simfònica De Les Illes Balears - Hiszpania.