VI Zlot rowerowy Krainy Jeziorki

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki oraz Rancho pod Bocianem serdecznie zapraszają na VI Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki, który odbędzie się w Rancho pod Bocianem (Przypki, gm. Tarczyn) w niedzielę 31 sierpnia 2014 r. w godz. 13:00 - 15:00. Uczestnicy dojeżdżają na miejsce zlotu we własnym zakresie organizując wyjazdy z poszczególnych miejscowości. Informacje należy uzyskać kontaktując się z grupami rowerowymi poszczególnych gmin.

VI Zlot rowerowy Krainy Jeziorki

Wyjazd z Tarczyna organizuje Daniel Płużyczka i do niego należy zgłaszać chęć udziału (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ). Pozostali chętni powinni zgłosić chęć udziału na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , aby organizatorzy mieli informację ile posiłków mają przygotować. Po dojeździe na miejsce, zbiórka rowerzystów przy Chacie Rybaka. Organizatorzy zapewniają: poczęstunek (wydawanie od 12:30), konkursy, zabawy rowerowe (w godz. 13:00 – 14:00) oraz wiele atrakcji dzięki uprzejmości Rancho pod Bocianem (chata Rybaka, pole do minigolfa, boisko, łowisko oraz zbiornik wodny) w godz. 14:00 – 15:00.