Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

6 Tarczyn Półmaraton Tarczyński

11 września 2016 roku zapraszamy na 6 Tarczyn Półmaraton, który rozgrywany jest w malowniczej miejscowości, w otoczeniu sadów pełnych kwitnących jabłoni. Jeśli marzysz o biegu wśród lasów i łąk, daleko od miejskiego hałasu. Gwarantujemy Wam sportową atmosferę oraz możliwość udowodnienia samemu sobie jak i innym Swojej siły. Najbliższy szósty półmaraton, prowadzić będzie po atestowanej trasie ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie. Start zawodów przewidziano na godzinę 11:00. 6 Tarczyn Półmaratonowi towarzyszyć będzie 6 Bieg Rodzinny na dystansie 2km. Zapraszamy wszystkich do zapisów liczba miejsc ograniczona.

6 TARCZYN PÓŁMARATON TARCZYŃSKI