VIII Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki - rowerem po zdrowie - Kawęczyn 2016

Czy wiesz jaka pozycja na rowerze jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Jakie ćwiczenia powinieneś wykonać zanim wyruszysz na wycieczkę? Co jaki czas powinieneś robić przerwy i co zjeść przed treningiem? Te i inne porady uzyskasz od naszych fizjoterapeutów podczas VIII. Zlotu Rowerowego Krainy Jeziorki. Wszystko w trosce o nasze zdrowie.

VIII ZLOT ROWEROWY KRAINY JEZIORKI - ROWEREM PO ZDROWIE

25 września 2016 roku Kraina Jeziorki zaprasza wszystkich rowerzystów na VIII. Zlot Rowerowy, który odbędzie się pod hasłem „Rowerem po zdrowie”. Ugości nas „Łowisko Pod dębową Beczką” mieszczące się w Kawęczynie, czyli w samym sercu Krainy Jeziorki. Jest to piękna, otoczona lasami posiadłość, na terenie której znajdują się łowiska karpi, leszczy, płoci, szczupaków i tołpyg. Na uczestników czekać będzie fizjoterapeuta, specjalizujący się w problemach osób uprawiających kolarstwo. Każdy uczestnik weźmie udział w licznych grach i zabawach z nagrodami, spędzi miło czas na łonie natury z innymi pasjonatami rowerów oraz otrzyma mapę z oznakowaniem szlaków rowerowych Krainy Jeziorki.

Dla miłośników zdrowych słodkości specjalnie na tę okazję przyjadą okoliczni bartnicy, żeby opowiedzieć o pszczołach, pokazać jak wygląda ul od środka i poczęstować wspaniałym, lokalnym miodem. Będzie możliwość zakupienia tegorocznego miodu w dniu zlotu. Podczas Zlotu będzie można zadbać nie tylko o nasze zdrowie, ale i o stan techniczny naszych rowerów. Naszym gościem będzie serwis rowerowy Annda z Piaseczna, który sprawdzi wasze rowery po sezonie, doradzi jak zakonserwować je na zimę oraz podpowie co warto mieć na wyposażeniu.

Dla wszystkich przewidziane jest wspólne ognisko z kiełbaskami oraz najlepsze w Polsce, grójeckie jabłka.

Spotykamy się o godz. 12:00 w „Łowisku Pod Dębową Beczką” przy ulicy Zatylnej w Kawęczynie (mapa). Uczestnictwo w Zlocie jest bezpłatne. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 22.09 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Musimy wiedzieć ile kiełbasek dla Was zamówić. Do zobaczenia w Kawęczynie!

VIII ZLOT ROWEROWY KRAINY JEZIORKI - ROWEREM PO ZDROWIE - KAWĘCZYN 2016

Kraina Jeziorki to ponad 400 km szlaków rowerowych leżących w dolinie rzeki Jeziorki. O krok od stolicy w kierunku południowym, na obszarze powiatu piaseczyńskiego, grójeckiego i gminy Mszczonów. Największymi atrakcjami Krainy Jeziorki są: Zamek w Czersku, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie z tężnią solankową, piaseczyńsko-grójecka kolej wąskotorowa, termy w Mszczonowie, zalew Osieczek, tor samochodowy w Słomczynie, drewniane kościoły w Chynowie, Rembertowie, Lutkówce i na Mariankach, liczne pałace, dwory i często towarzyszące im parki. Liczne są tu rezerwaty czy leśne kompleksy wypoczynkowe.

Artur Rozner