Menu
A+ A A-

Konkurs Wielkanocny Jarmark Tarczyn 2018

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ogłasza IX edycję konkursu Wielkanocny Jarmark.

KONKURS WIELKANOCNY JARMARK TARCZYN 2018

I. Celem konkursu jest:
- Propagowanie tradycji i folkloru związanego ze świętami wielkanocnymi
- Rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej
- Pogłębienie wiedzy na temat symbolu i znaczenia jajka w obrzędowości ludowej

II. Uczestnicy
Konkurs obejmuje następujące kategorie:
I grupa – Przedszkole
II grupa – wiek 7– 8 lat (klasy I – II)
III grupa – wiek 9 – 11 lat (klasy III - IV)
IV grupa – wiek 12 – 13 lat (klasy V – VII)
V grupa – wiek 14 – 16 lat (gimnazjum)

III. Tematyka Konkursu
Stroik Wielkanocny

IV. Warunki uczestnictwa
Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedną wykonaną samodzielnie z dowolnego materiału kompozycję ozdobną. Uwaga! Pojedyncze pisanki, kraszanki nie będą oceniane. Zgłoszona do konkursu praca plastyczna powinna być opatrzona trwale umocowaną i nie uszkadzającą kompozycji kartą informacyjną zawierającą imię i nazwisko, wiek autora (kategoria), adres, nazwę szkoły, tel. kontaktowy.

V. Terminy konkursu
Termin nadsyłania prac upływa 26 marca 2018r

Adres:
Gminny Ośrodek Kultury
ul. J. Stępkowskiego 17
05-555 Tarczyn

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Powsinogi na cztery nogi - spektakl teatralno-kabaretowy w Tarczynie

17 marca 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się spektakl teatralny dla dojrzałego widza pt.: Powsinogi na cztery nogi. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Cena biletu – 25 zł. Bilety do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie ul. J. Stępkowskiego 17, pok. nr 101, przed spektaklem lub za pomocą aplikacji Bilety Online https://s10.systembiletowy.pl/tok/ Aplikacja dostępna na stronie www.gok-tarczyn.pl

POWSINOGI NA CZTERY NOGI - SPEKTAKL TEATRALNO-KABARETOWY W TARCZYNIE

"Powsinogi na cztery nogi" - spektakl teatralno- kabaretowy. Spektakl jest zabawną podróżą przez polską wieś – pełną humoru podróż przerywa raz po raz opowieść odsłaniająca jej bardziej romantyczny, zakotwiczony w przeszłości charakter. Spektakl nawiązuje swoim charakterem do dawnego teatru jarmarcznego. Skecze, piosenki i humorystyczne monologi są gwarancją świetnej, trwającej 90 minut zabawy. Wykonawcy: Jolanta Hardulak, Mariusz Marczyk, Jerzy Miedziński, Reżyseria: Mariusz Marczyk.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kiermasz Wielkanocny w Tarczynie

17 marca 2018 roku o godz. 17.00 odbędzie się Kiermasz Wielkanocny w Tarczynie. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny.

KIERMASZ WIELKANOCNY W TARCZYNIE

W programie: warsztaty dla dzieci, na których będzie można zrobić wielkanocne palemki, ozdoby i stroiki. Odbędą się także pokazy koronkarskie, decoupage, rękodzieło. Serdecznie zapraszamy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Post i diety niskokaloryczne - spotkanie z dietetykiem w Tarczynie

13 marca 2018 roku o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie z dietetykiem w Tarczynie pn.: Post i diety niskokaloryczne. Podczas kolejnego spotkania z dietetykiem zajmiemy się tematem ilościowego ograniczania spożywanego pokarmu. Zastanowimy się jakie profity oraz zagrożenia może nieść za sobą nieprzemyślana głodówka. Często głodówka przedstawiana jest jako remedium na wiele dolegliwości, jednak czy prawdą jest, że może ona przedłużyć życie, skutecznie wyprowadzić z wielu chorób oraz wspomagać detoks? Odpowiadając na te pytania, omówimy i skonfrontujemy ze sobą popularne schematy diet niskokalorycznych takich jak post Daniela i dieta dr Dąbrowskiej. Spotkanie poprowadzi Marcin Jasiński.

POST I DIETY NISKOKALORYCZNE - SPOTKANIE Z DIETETYKIEM W TARCZYNIE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)