Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Magiczny kapelusz - spektakl kabaretowy dla dzieci w Tarczynie

6 kwietnia 2019 roku o godz. 16.00 odbędzie się przedstawienie pt. "Magiczny Kapelusz" w wykonaniu fundacji Grupa T. Aktorzy w kabaretowym spektaklu przedstawią refleksyjną opowieść o przyjaźni i poświęceniu pokazując, że wygląd i stan posiadania nie jest miarą wartości człowieka. Informacje w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17, tel. 22 715 79 62. Bilety w cenie 10 zł. Zakup biletów w sekretariacie GOK (pok. 101), przed spektaklem lub za pomocą aplikacji Bilety Online https://s10.systembiletowy.pl/tok/ Serdecznie zapraszamy.

Magiczny kapelusz - spektakl kabaretowy dla dzieci w Tarczynie

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Mistrzowie Seksu - monodram komediowy Marka Bukowskiego w Tarczynie

31 marca 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na monodram komediowy Marka Bukowskiego pt. "Mistrzowie Seksu". Bilety w cenie 40 zł. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. Stępkowskiego 17.

Mistrzowie Seksu - monodram komediowy Marka Bukowskiego w Tarczynie

Marek Bukowski, z właściwym sobie wdziękiem balansuje na granicy kabaretowego stand-up’u i aktorskiego monodramu. Jest równie wiarygodny jako pretensjonalny macho, obiektywny naukowiec czy udręczony kochanek. Kto widział „Supermenkę” w wykonaniu Jowity Budnik, rozpozna w bohaterze „MISTRZÓW SEKSU” partnera Moniki.

Wiktor, postać grana przez Marka Bukowskiego, to naukowiec, podróżnik oraz, niestety, niezbyt udany mąż . Mając problemy w relacjach damsko-męskich, postanowił szukać inspiracji w świecie zwierząt. Zwierząt jest więcej niż ludzi. Ba! Samych owadów jest o wiele więcej. Jak one to robią? Czy możemy się od nich czegoś nauczyć? Wiktor jest naukowcem, więc bez skrępowania odpowiada na pytania, które zwykle wstydzimy się zadać. W czasie wykładu odkrywa kilka nowych prawd o samym sobie. Czy może być coś bardziej zabawnego, niż gdy samiec alfa dochodzi do wniosku, że jest prostakiem, który nie dorasta do pięt swojej partnerki? Trochę nam żal takiej ofiary, ale przecież to dużo lepiej, kiedy ktoś za nas, dokonuje psychologicznego striptizu.

Po wysłuchaniu wykładu Wiktora będziecie dużo mądrzejsi. Partnerka dowie się czegoś o swoim mężczyźnie, a mężczyzna o swojej ukochanej. Kiedy poznacie zwyczaje godowe guźców, wróbli, lwów, mrówek albo szympansów bonobo wasze życie erotyczne nabierze nowych barw. Tutaj poważne ostrzeżenie: pierwsze trzy noce po obejrzeniu spektaklu możecie mieć nieprzespane! Praktyki erotyczne modliszek oraz pszczół miodnych, prezentowane są jedynie ku przestrodze. Pod żadnym pozorem proszę ich nie naśladować!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Odchudzanie - fakty i mity - spotkanie z dietetykiem w Tarczynie

12 marca 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z dietetykiem pn. "Odchudzanie - fakty i mity", które poprowadzi Marcin Jasiński. Podczas spotkania omówione zostaną popularne stwierdzenia oraz trendy dotyczące odchudzania. Miejsce: Sala Kina za Rogiem, ul. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Odchudzanie - fakty i mity - spotkanie z dietetykiem w Tarczynie

Napisz komentarz (0 Komentarzy)