Menu
A+ A A-

Odchudzanie - fakty i mity - spotkanie z dietetykiem w Tarczynie

12 marca 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z dietetykiem pn. "Odchudzanie - fakty i mity", które poprowadzi Marcin Jasiński. Podczas spotkania omówione zostaną popularne stwierdzenia oraz trendy dotyczące odchudzania. Miejsce: Sala Kina za Rogiem, ul. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Odchudzanie - fakty i mity - spotkanie z dietetykiem w Tarczynie

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Tarczynie

9 marca 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Mirka Deredasa, który zaprezentuje piosenki z repertuaru Elvisa Presleya. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. Zaproszenia do odebrania w pokoju nr. 101. Serdecznie zapraszamy.

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Tarczynie

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Żona do adopcji - spektakl dla dorosłych w Tarczynie

24 lutego 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl dla dorosłych pt. "Żona do adopcji" w reżyserii Jakuba Ehrlicha w wykonaniu Teatru OLD TIMERS GARAGE. W roli głównej wystąpi Olga Borys. Bilety w cenie 40 zł. do nabyć w sekretariacie G.O.K. oraz online Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. Stępkowskiego 17.

Żona do adopcji - spektakl dla dorosłych w Tarczynie

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. 

Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Występują: Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons. Scenografia: Adam Grządziel. Muzyka: Szymon Suchoń. Kostiumy: Ewa Kowalewska

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Projekt Ja w internecie - bezpłatne szkolenia komputerowe w Tarczynie

Gmina Tarczyn organizuje cykl bezpłatnych szkoleń w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych w ramach projektu „Ja w Internecie”. Planowany termin realizacji szkoleń: luty 2019 - czerwiec 2019. Uczestnikami szkolenia mogą być osoby powyżej 25 roku życia z terenu województwa mazowieckiego, zarówno kobiety jak i mężczyźni, pracujący i bezrobotni, a także osoby z niepełnosprawnościami. Wszystkim uczestnikom zapewniamy catering oraz materiały edukacyjne. Nabór uczestników szkoleń będzie odbywać się w trybie otwartym i ciągłym, aż do wyczerpania wolnych miejsc. Jeden uczestnik może skorzystać tylko z jednego modułu szkoleniowego. Miejsce szkoleń: teren gminy Tarczyn. Serdecznie zapraszamy.

Projekt Ja w internecie - bezpłatne szkolenia komputerowe w Tarczynie

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zgłosić się do Urzędu Miejskiego w Tarczynie (ul. J. Stępkowskiego 17 (pok.107 lub 108)) lub przesłać skan formularza zgłoszeniowego z własnoręcznym podpisem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 22 715 79 76 lub 784 522 801 oraz na stronie www.tarczyn.pl, gdzie dostępne są dokumenty zgłoszeniowe oraz regulamin rekrutacji.
Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Operatorem Programu jest Fundacja Legalna Kultura, która ogłasza konkursy grantowe i wspomaga realizację projektów pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym

Napisz komentarz (0 Komentarzy)