Menu
A+ A A-

Świat w obiektywie - wystawa fotograficzna w GOK Tarczyn

18 listopada 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie na wernisaż wystawy fotograficznej pt. Świat w obiektywie. Swoje prace zaprezentują: Kasia Błaszczyk-Kamińska, Daria Ordyna, Iza Traczyk i Marek Zdrzyłowski. Po wernisażu odbędzie się koncert duetu akustycznego FOREVER-GREEN, Piotr Fiodorczuk - gitara i Paweł Fiodorczuk – wokal. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury ul. J. Stępkowskiego 17, Tarczyn. Wstęp wolny.

ŚWIAT W OBIEKTYWIE - WYSTAWA FOTOGRAFICZNA W GOK TARCZYN

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Modne jedzenie spotkanie z dietetykiem w Tarczynie

14 listopada 2017 roku o godz. 19:00 zapraszamy do sali Kina za Rogiem w Tarczynie na spotkanie z dietetykiem. Modne jedzenie to temat listopadowego spotkania z dietetykiem, które poprowadzi Marcin Jasiński. Wstęp wolny.

MODNE JEDZENIE SPOTKANIE Z DIETETYKIEM W TARCZYNIE

Omówimy najpopularniejsze trendy żywieniowe ostatnich lat. Zastanowimy się, czy warto z codziennego jadłospisu eliminować mleko i gluten, a wprowadzać większe ilości oleju kokosowego czy produktów light. Jaki wpływ na nasze zdrowie mają regularnie przeprowadzany detoks, odgrzybianie, odrobaczanie czy odkwaszanie. Kto wygra odwieczny spór paleo mięsożerców i wege roślinożerców? Jak radzić sobie w natłoku informacji związanych z dietą i szeroko rozumianym zdrowiem? Czy dieta powinna być modna?

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Karaoke Live w Tarczynie

4 listopada 2017 roku o godz. 15.00 zapraszamy na wspólne muzykowanie uczestników Spiżarni Musicalowej i publiczności z towarzyszeniem "żywych" muzyków - Karaoke Live. Temat tegorocznych piosenek będzie związany z listopadem, czyli liściem, opadem, ich nadmiarem i słońca wypatrywaniem. Wstęp i udział w imprezie jest bezpłatny, należy jednak przynieść ze sobą kwiatek lub słodycz dla artystów na scenie, oni w zamian przygotują jakiś psikus.

KARAOKE LIVE W TARCZYNIE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Prace Małe zdobywają Pracownie Orange - gratulujemy!

Miejscowości Bulkowo, Grójec, Kozerki i Prace Małe, jako jedne z 26 lokalizacji w całej Polsce, zostały laureatami 3. edycji programu Pracownie Orange i otrzymają od Fundacji Orange nowoczesną, multimedialną świetlicę dla swojej okolicy. Prace Małe (gmina Tarczyn) zdobyły 13179 głosów. Gratulujemy!

PRACE MAŁE ZDOBYWAJĄ PRACOWNIE ORANGE

O tym, że nowe Pracownie powstaną w Bulkowie, Grójcu, Kozerkach i Pracach Małych zadecydowali sami mieszkańcy, którzy z ogromnym zaangażowaniem przez ponad 2,5 tygodnia głosowali w plebiscycie internautów na pomysły zgłoszone przez grupy inicjatywne z ich miejscowości. Szczegóły oraz lista zwycięzców na stronie: pracownieorange.pl

Napisz komentarz (0 Komentarzy)