Menu
A+ A A-

Oratorium Faustyna w Tarczynie

13 maja 2018 roku o godz. 15.00 odbędzie się Oratorium "Faustyna" w wykonaniu Chóru Miasta Tarczyna oraz towarzyszących muzyków Teatru Piosenki, m.in. Bartłomiej Abramowicz - pianino, Rafał Konieczny - gitary i syntezator, Roman Kołakowski - gitara. Muzyka, scenariusz - Roman Kołakowski. Przygotowanie Chóru - Agata Klimczak. Miejsce: sala widowiskowo-koncertowa im. M. Fogga Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

ORATORIUM FAUSTYNA W TARCZYNIE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Mięso okiem dietetyka w Tarczynie

17 kwietnia 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z dietetykiem na temat mięsa. Miejsce: sala Kina za Rogiem przy ul. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny. 

MIĘSO OKIEM DIETETYKA W TARCZYNIE

"Mięso - okiem dietetyka" - temat kwietniowego spotkania Marcin Jasiński wybrał nawiązując do cyklu który zaproponował miesiąc temu. Rozpoczęliśmy zatem omawianie jednej popularnej diety każdego miesiąca. Na początek będzie to białkowa dieta Dukana. Ponadto, w związku z sezonem grillowym, dowiemy się w jaki sposób zdrowo i smacznie przygotować mięsne potrawy z grilla. Podczas spotkania omówimy również korzyści jak i zagrożenia wynikające zarówno z nadmiernego spożycia mięsa, jak i wykluczania produktów mięsnych z codziennego jadłospisu. Przybliżymy wartość odżywczą poszczególnych typów mięs oraz omówimy popularne zagadnienia takie jak np. pozostałości antybiotyków i leków w mięsie.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)