Niech zstąpi Duch Twój - koncert poświęcony Janowi Pawłowi II

Papież Jan Paweł II zmarł 2 kwietnia 2005 roku w wieku 84 lat. Był jednym z najbardziej wpływowych przywódców przełomu wieków. Pracował bez wytchnienia, aby budować fundament moralny świata współczesnego i odegrał kluczową rolę w obaleniu komunizmu w Polsce. W tym roku obchodzimy 12. rocznicę jego śmierci.

NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ - KONCERT POŚWIĘCONY JANOWI PAWŁOWI II

Burmistrz Tarczyna – Barbara Galicz oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na koncert muzyczny pt. Niech zstąpi Duch Twój..., poświęcony Janowi Pawłowi II. Wykonawcy: Soliści i Chór Miasta Tarczyna, Jan Zakrzewski - opieka wokalna, Jan Dąbrowski - dyrygent, Adam Sychowski - akompaniator. Koncert odbędzie się 2 kwietnia 2017 roku godz. 18.00. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury, Tarczyn ul. J. Stępkowskiego 17, sala widowiskowo-koncertowa im. M. Fogga.