A+ A A-

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ - spotkanie z mieszkańcami Tarczyna

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". To kolejne już w tym roku spotkanie policjantów z mieszkańcami. Odbędzie się ono w dniu 7 czerwca 2017 roku o godzinie 11.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Tarczyn. Serdecznie zapraszamy!

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW - SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI TARCZYNA

Tematem spotkania będą problemy mieszkańców gminy Tarczyn, zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

W imieniu Komendanta Komisariatu Policji w Tarczynie podinsp. Marcina Stypińskiego serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w debacie. Spotykamy się w dniu 7 czerwca br., o godzinie 11.00 w budynku Urzędu Miasta i Gminy Tarczyn przy ulicy Stępkowskiego 18.