Pracownia Orange w gminie Tarczyn?

Pracownia Orange w gminie Tarczyn? Zależy od Waszych głosów! Na Prace Małe można głosować tutaj: https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,205,prace-male.html

PRACOWNIA ORANGE W GMINIE TARCZYN?

Pracownia zostałaby zlokalizowana w świeżo wyremontowanym i przebudowanym budynku szkoły podstawowej. Z Pracowni korzystaliby wszyscy mieszkańcy, nie tylko uczniowie. W okolicy nie ma żadnej świetlicy ani miejsca spotkań dla mieszkańców. Pracownia pełniłaby funkcję miejsca dla nich, sprzyjając integracji, poszerzaniu umiejętności, aktywizacji i spotkań międzypokoleniowych. Byłaby dla wielu osób centrum lokalnych inicjatyw społecznych i swoistym oknem na świat. Pracownia w Pracach Małych byłaby miejscem spotkań, rozwoju pasji, organizacji ciekawych i praktycznych kursów, warsztatów i spotkań. Pracownia Orange mogłaby być też swego rodzaju nagrodą/docenieniem filmu stworzonego przez utalentowane dzieci z gminy Tarczyn: www.tarczyn.pl/527-Galeriafilmw.htm i konstruktywnym wsparciem ich dalszego rozwoju. Film ten jest koronnym dowodem na to, że warto inwestować w rozwój mieszkańców gminy Tarczyn ze względu na ich ogromny potencjał i dużą wartość zainteresowań.