Powsinogi na cztery nogi - spektakl teatralno-kabaretowy w Tarczynie

17 marca 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się spektakl teatralny dla dojrzałego widza pt.: Powsinogi na cztery nogi. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Cena biletu – 25 zł. Bilety do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie ul. J. Stępkowskiego 17, pok. nr 101, przed spektaklem lub za pomocą aplikacji Bilety Online https://s10.systembiletowy.pl/tok/ Aplikacja dostępna na stronie www.gok-tarczyn.pl

POWSINOGI NA CZTERY NOGI - SPEKTAKL TEATRALNO-KABARETOWY W TARCZYNIE

"Powsinogi na cztery nogi" - spektakl teatralno- kabaretowy. Spektakl jest zabawną podróżą przez polską wieś – pełną humoru podróż przerywa raz po raz opowieść odsłaniająca jej bardziej romantyczny, zakotwiczony w przeszłości charakter. Spektakl nawiązuje swoim charakterem do dawnego teatru jarmarcznego. Skecze, piosenki i humorystyczne monologi są gwarancją świetnej, trwającej 90 minut zabawy. Wykonawcy: Jolanta Hardulak, Mariusz Marczyk, Jerzy Miedziński, Reżyseria: Mariusz Marczyk.