Menu
A+ A A-

Żona do adopcji - spektakl dla dorosłych w Tarczynie

24 lutego 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl dla dorosłych pt. "Żona do adopcji" w reżyserii Jakuba Ehrlicha w wykonaniu Teatru OLD TIMERS GARAGE. W roli głównej wystąpi Olga Borys. Bilety w cenie 40 zł. do nabyć w sekretariacie G.O.K. oraz online Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. Stępkowskiego 17.

Żona do adopcji - spektakl dla dorosłych w Tarczynie

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. 

Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Występują: Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons. Scenografia: Adam Grządziel. Muzyka: Szymon Suchoń. Kostiumy: Ewa Kowalewska