Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Tu mieszkam - tu płacę podatki

Jeżeli gmina Tarczyn jest miejscem, gdzie mieszkasz i gdzie chcesz żyć coraz wygodniej i bezpieczniej, rozlicz PIT w swojej gminie – w ten sposób przekażesz część podatku na jej rozwój. Nie musisz być zameldowany w gminie Tarczyn, by znaczna część Twojego podatku zasiliła jej budżet. Wystarczy, że mieszkasz w naszej gminie i w swoim zeznaniu podatkowym wpiszesz gminny adres.

TU MIESZKAM - TU PŁACĘ PODATKI

Twój podatek ma wpływ na poprawę warunków Twojego życia – budowę dróg, kanalizacji, wodociągów, unowocześnianie szkolnictwa, rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej a także na działalność kulturalną. Pamiętaj! Razem tworzymy naszą Gminę.