Koncert lesznowolskich chórów SEMPRE i ANIMATO w Łazach

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

19 listopada 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się jesienny koncert lesznowolskich chórów SEMPRE i ANIMATO pod kierownictwem Olivii Kaczyńskiej. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na koncert chórów do Łaz.

KONCERT LESZNOWOLSKICH CHÓRÓW SEMPRE I ANIMATO W ŁAZACH

Chór SEMPRE działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lesznowoli powstał w październiku 2015 roku. Śpiewa w nim młodzież gimnazjalna, licealna a także dorośli mieszkańcy naszej gminy, których łączy wspólna pasja do muzyki. W repertuarze zespołu jest muzyka wartościowa, piękna i poruszająca - najczęściej rozrywkowa, choć nie tylko. Śpiewać można w każdym wieku i w każdym miejscu - stąd nazwa: "Sempre" (muz.: zawsze). Chór "Sempre" to okazja, by wykorzystać swoją pasję do śpiewania przez młodzież i dorosłych, a także doskonały sposób na rozbudzenie i rozwijanie swoich muzycznych zainteresowań.

Chór SEMPRE

Dyrygentem "Sempre" jest Olivia Kaczyńska - absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Prowadzi chór dziecięcy "Animato" w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łazach, Zespół Wokalny "Passionate" w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie i Wokalny Zespół Liturgiczny "Effatha" w Raszynie. Przez wiele lat pracowała z dziecięcym chórem "Dominanta" w Natolińskim Ośrodku Kultury, chórem Mieszanym "Canto" w Piastowie oraz współpracowała z wieloma chórami warszawskimi. Ma na swoim koncie liczne warsztaty, kursy i seminaria, a także nagrania. Jest współautorką podręcznika do muzyki "Nuty, smyki i patyki".

Chór ANIMATO