Informacje20 czerwca 2009, 00:00,

21 czerwca mecz barażowy: KS Piaseczno - KS Paradyż

Informujemy, że w najbliższą sobotę 21 czerwca 2009 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem KS Paradyż. Będzie to mecz barażowy o awans do III ligii. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 16:00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci do 12 lat, mają wstęp wolny. Zapraszamy na mecz: KS Piaseczno - KS Paradyż i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Zryw Sobolew

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 czerwca 2009, 00:00,

Czerska Noc z Filmem Animowanym i Muzyką Filmową

Stowarzyszenie TUż OBOK we współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Góra Kalwaria, oraz Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii organizuje na zamku Książąt Mazowieckich: CZERSK¡ NOC Z FILMEM ANIMOWANYM I MUZYK¡ FILMOW¡. W najbliższy piątek, 26 czerwca 2009 roku od godziny 21:30 do 6:00 rano, zaprezentowanych zostanie 20 filmów autorstwa studentów i absolwentów Pracowni Filmu Animowanego Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie prowadzonej przez prof. Jerzego Kucię. Pokazowi towarzyszyć będzie muzyka filmowa w wykonaniu zespołu PULSACIONES. Zapraszamy do Czerska!

CZERSKA NOC Z FILMEM ANIMOWANYM I MUZYK¡ FILMOW¡

Organizatorzy gwarantują 8 godzin przeżyć artystycznych: wspaniałe filmy i muzyka, kontakt z młodymi twórcami oraz ich mentorem, tańce w scenerii ruin zamku pod gwiazdami. Zapraszamy serdecznie, z wszystkim, co może uchronić nas przed niesprzyjającą pogodą, a także z czymś co pozwoli wygodnie usiąść lub poleżeć. Na miejscu organizatorzy przygotowali grill oraz napoje. Impreza zorganizowana została w ramach realizacji projektu: Powiat Piaseczyński Stolicą Kulturalną Mazowsza 2009. Informacja pochodzi ze strony internetowej Stowarzyszenia TUż OBOK: www.tuzobok.free.ngo.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria