Informacje3 września 2010, 00:00,

5 września Jarmark Charytatywny w Gościńcu Kołomyja

Gościniec Kołomyja oraz Sportowy Klub Jeździecki SEWAN zapraszają na I Jarmark Charytatywny, w najbliższą niedzielę 5 września 2010 roku, od godz. 14.00. Jarmark odbędzie się przy ul. Od Lasu 25 w Konstancinie-Jeziornie. Dochód z imprezy zasili konto Fundacji Dzieciom Zdążyć z pomocą. W programie wiele atrakcji, m.in.: park rozrywki dla dzieci, pokazy i przejażdżki konne, muzyka na żywo, staropolskie kramy i kostiumy, wiejskie jadło za grosze. Patronat honorowy: Starostwo Powiatowe w Piasecznie. Partnerzy: Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje3 września 2010, 00:00,

Słomczyn - Międzynarodowe Zawody na torze wrotkarskim

Uczniowski Klub Sportowy Zryw oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na II Międzynarodowe Zawody w jeździe szybkiej na wrotkach o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna, który odbędzie się w dniach 4 - 5 września 2010 roku, na torze do jazdy szybkiej na wrotkach w Słomczynie.

Międzynarodowe Zawody na torze w Słomczynie
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna