Informacje26 października 2018, 16:00,

Debata kandydatów na burmistrza Piaseczna przed II turą wyborów

Daniel Putkiewicz (PO) i Wojciech Ołdakowski (PiS) spotkają się w debacie kandydatów na burmistrza Piaseczna już w najbliższy piątek, 26 października 2018 roku o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5. Organizatorami debaty są: Młodzieżowa Rada Gminy, Kurier Południowy oraz PiasecznoNEWS. Serdecznie zapraszamy.

DEBATA KANDYDATÓW NA BURMISTRZA PIASECZNA PRZED II TURĄ

Piątkowa debata przewiduje trzy bloki pytań. Pierwszy zostanie przygotowany przez Młodzieżową Radę Gminy, redakcję gazety Kurier Południowy oraz redakcję portalu PiasecznoNEWS. W drugiej części kandydaci będą mogli wzajemnie zadawać sobie pytania, w trzeciej przejdziemy do pytań, które zostaną zadane przez publiczność.

Druga tura wyborów na burmistrza Piaseczna już 4 listopada. Znamy już programy wyborcze naszych kandydatów, ale dzięki naszej debacie chcemy ich ukazać w nieco innym świetle. Serdecznie zapraszamy zarówno wszystkich sympatyków Wojciecha Ołdakowskiego oraz Daniela Putkiewicza, oraz tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na kogo oddadzą swój głos w drugiej turze.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/595430387541521/

Informacje26 października 2018, 16:00,

Death Comes Thrashing w Piasecznie

26 października 2018 roku w godz. 19.00-22.00 odbędzie się szósta odsłona cyklicznego wydarzenia pn.: Death Comes Thrashing, podczas którego zagrają zespoły: Unsaint, R.O.D., Neuronia. Miejsce koncertu: Centrum Kultury Piaseczno ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wydarzenie zostało objęte patronatem przez Chaos Vault Webzine oraz MetalRuleZ.

DEATH COMES THRASHING W PIASECZNIE

Unsaint – (Warszawa/Piaseczno) zespół grający thrash-death metal okraszony charakterystycznym groovem. Mają na swoim koncie dwa wydawnictwa, a ich główne inspiracje to metal końca lat 90-tych, czyli muza agresywna, ale zawsze oparta na konkretnych i rozpoznawalnych riffach. facebook.com/UnsaintMetal/

R.O.D. – (Lublin) kapela tworzy muzykę z pogranicza thrash metalu i crossoveru – czyli szybko i ostro. Na ich koncertach nie ma chwili na oddech, bo co jak co, ale wolnych numerów to u nich nie uświadczycie. Obecnie promują swoją drugą pełną płytę #SocietyKill. facebook.com/razorofdeath/

Neuronia – (Warszawa) prezentuje heavy/thrash z wpływami melodyjnego death metalu, co szczególnie uwidacznia ich najnowsze (piąte już) wydawnictwo pt. “Under the Same Sky”. Podczas koncertu, zaprezentują utwory z tego krążka jak i nieco starsze kompozycje. facebook.com/Neuronia/