Informacje22 grudnia 2014, 19:54,

Ferie Zimowe w Józefosławiu

Zbierane są zapisy na Kulturalną Zimę w Klubie Kultury w Józefosławiu – w okresie ferii zimowych, które wypadają w naszym województwie od 19 do 30 stycznia 2015. Godziny otwarcia: 9:00-15:00 (poniedziałek – piątek). Koszt: 5 zł/1 spotkanie (liczba miejsc ograniczona min.7 osób w grupie). ZAPISY: pon.- pt. w godz. 12:00-20:00 w grudniu do 19.12 i w styczniu od 7.01 do 14.01. osobiście w Klubie Kultury lub telefonicznie pod nr. 506 033 490, 22 750 42 03. „Kulturalna Zima„ jest organizowana tylko dla dzieci zapisanych do Klubu i uczęszczających na zajęcia. W trakcie akcji „Kulturalna Zima” nie ma możliwości pozostawienia dziecka w Klubie w czasie godzin otwarcia Klubu poza godzinami zajęć.

Ferie Zimowe w Józefosławiu

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10784
Informacje12 stycznia 2015, 12:00,

VII Festiwal Kolęd i Pastorałek Kolędowe Serce Mazowsza

W dniach 1 stycznia - 1 lutego 2015 roku odbędzie się największy na Mazowszu Festiwal o tematyce bożonarodzeniowej - VII Festiwal Kolęd i Pastorałek Kolędowe Serce Mazowsza. Festiwal to sposób na pielęgnowanie pięknej polskiej tradycji wspólnego kolędowania. Pozwala poczuć na nowo atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Organizowany i prowadzony w rodzinnej atmosferze Festiwal co roku dostarcza słuchaczom niezapomnianych wrażeń artystycznych. To jedna z najlepszych wizytówek kulturalnych naszego regionu.

VII Festiwal Kolęd i Pastorałek Kolędowe Serce Mazowsza

W dotychczasowych VI edycjach Festiwalu wzięło udział ponad 10 000 wykonawców ze 150 miejscowości województwa mazowieckiego. Do tej pory przesłuchania konkursowe odbyły się w 14 miejscowościach Mazowsza: Garwolinie, Górze Kalwarii, Kałuszynie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Mrozach, Ostrołęce, Siedlcach, Sokołowie Podlaskim, Sulejówku, Warszawie, Węgrowie, Wołominie, Zegrzu. Głównym organizatorem Festiwalu jest Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. www.mok.siedlce.pl Zgłoszenia do udziału w Festiwalu są przyjmowane do 6 stycznia 2015 r. 12 stycznia 2015 roku festiwal odbędzie się w Górze Kalwarii. Szczegółowe informacje o Festiwalu są dostępne na stronie: www.koledowesercemazowsza.sacro.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019