Informacje15 marca 2018, 16:30,

Jak być skutecznym menadżerem / właścicielem firmy - Lesznowolskie Spotkania Biznesowe

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola zapraszają przedsiębiorców i osoby planując założyć własna działalność gospodarcza na Lesznowolskie Spotkania Biznesowe. Kolejne z cyklu spotkań odbędzie się 15 marca 2018 roku w Sali GOK w Mysiadle ul. Topolowa 2 o  godz. 17:00. Na spotkaniach przedsiębiorcy będą mieli okazje uzyskać przydatną wiedzę z obszarów zarządzania firmą a także nawiązywać wartościowe relacje biznesowe.

JAK BYĆ SKUTECZNYM MENADŻEREM / WŁAŚCICIELEM FIRMY - LESZNOWOLSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE

Warsztat biznesowy: "Jak być skutecznym menadżerem/właścicielem firmy" poprowadzi Katarzyna Ładniak-Grońska. Gość specjalny spotkania Pani Danuta Świetlik-Kierownik Urzędu Pracy w Piasecznie opowie jaką pomoc mogą właściciele firm uzyskać ze strony UP. Część networkingowa, podczas której każdy z uczestników będzie miał 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność odbędzie się w drugiej części spotkania. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać wysyłając maila na adres:networking.lesznowola@o2.pl lub dzwoniąc pod numer 502 277 529

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje13 marca 2018, 18:00,

Post i diety niskokaloryczne - spotkanie z dietetykiem w Tarczynie

13 marca 2018 roku o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie z dietetykiem w Tarczynie pn.: Post i diety niskokaloryczne. Podczas kolejnego spotkania z dietetykiem zajmiemy się tematem ilościowego ograniczania spożywanego pokarmu. Zastanowimy się jakie profity oraz zagrożenia może nieść za sobą nieprzemyślana głodówka. Często głodówka przedstawiana jest jako remedium na wiele dolegliwości, jednak czy prawdą jest, że może ona przedłużyć życie, skutecznie wyprowadzić z wielu chorób oraz wspomagać detoks? Odpowiadając na te pytania, omówimy i skonfrontujemy ze sobą popularne schematy diet niskokalorycznych takich jak post Daniela i dieta dr Dąbrowskiej. Spotkanie poprowadzi Marcin Jasiński.

POST I DIETY NISKOKALORYCZNE - SPOTKANIE Z DIETETYKIEM W TARCZYNIE