Informacje4 czerwca 2013, 00:00,

JARMARK HUBERTOWSKI W ZALESIU GÓRNYM

Stowarzyszenie Przyjaciół Zalesia Górnego serdecznie zaprasza mieszkańców na XIII Jarmark Hubertowski, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 czerwca 2013 roku na stadionie KS Hubertus w Zalesiu Górnym. Oficjalne rozpoczęcie imprezy nastąpi o godz. 11:30. W programie mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. Miłośnicy muzyki będą z pewnością mieli w czym wybierać – zaplanowane zostały świetne koncerty. Jak zawsze zalesianie chwalić się będą kulinariami. Wiele konkursów, zabaw rodzinnych i indywidualnych to szczególne atrakcje Jarmarku. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Zalesia Górnego i okolic.

JARMARK HUBERTOWSKI W ZALESIU GÓRNYM

XIII Jarmark Hubertowski program:

8 czerwca 2013 roku:
Odbędzie się VIII Turniej Piłkarski Hubertus Cup.
9 czerwca 2013 roku:
11.30 Oficjalne rozpoczęcie Jarmarku Hubertowskiego.
11.45 Nauka piosenki o Zalesiu pn.: "Spacer ulicami Zalesia czyli kuplety Prezesa" przy akompaniamencie samego prezesa KS Hubertus Stanisława Szczycińskiego i wiodącym głosem Basi Szczycińskiej. Tekst i nuty do pobrania na stronie Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego www.zalesie-gorne.pl W czasie Jarmarku Hubertowskiego, organizatorzy dopisywać będą kolejne zwrotki i liczą na talenty gości, a najlepszy tekst zostanie nagrodzony.
12.00 Występ przedszkolaków.
12.15 Występ Grup Parafialnych.
12.45 Prezentacja uczniów Szkoły Podstawowej.
13.00 Rozpocznie się IV Turniej szachowy o Puchar Sołtysa, oraz II Turniej gier logicznych o Puchar Skarbnika SPZG.
13.15 Słodkie Gimnazjum z Piosenką.
14.00 Bieg Św. Huberta o puchar Watry.
14.00 Wystąpi Chór Parafialny Accentus.
14.25 Prezentacja Uczniów Szkoły Muzycznej Maestro.
14.50 Pokaz gimnastyki artystycznej KS Hubertus.
15.00 Rozpocznie się mecz żeńskiej drużyny piłki nożnej GOSIRKI z rodzicami Hubertowskich piłkarzy o Puchar Prezeski Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego, który będzie sędziować międzynarodowy arbiter Tomasz Listkiewicz.
16.00 Kwartet Smyczkowy Collegium Musicum gra Beatlesów.
16.00 Rozpoczęcie treningu - łucznictwo pod okiem zawodników KS Hubertus.
17.15 II Turniej £uczniczy "Sokole Oko" o Puchar Wiceprezesa SPZG.
17.30 Wystąpi trio akordeonistów z muzyką taneczną.
19.00 Koncert Kuby Sienkiewicza.

JARMARK HUBERTOWSKI W ZALESIU GÓRNYM

Podczas Jarmarku Hubertowskiego, na najmłodszych czekać będzie bezpłatny Park Rozrywki, a w nim fantastyczne dmuchane zjeżdżalnie i inne zabawki. Samochody filmowe ze znanej w Europie kolekcji Rafała Karwowskiego. Wśród atrakcji kulinarnych Słodkie Gimnazjum, pełne wypieków stoisko Klubu Seniora i Stowarzyszenia Razem Lepiej. Zapraszamy na Jarmark.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje4 czerwca 2013, 00:00,

Izabela Staniszewski w Klubie Klasy Kobiet

Klub Klasy Kobiet oraz Przystanek Kultura zapraszają na spotkanie Klubu Klasy Kobiet, które odbędzie się 5 czerwca 2013 roku o godz. 18.00 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Podczas najbliższego spotkania, odbędzie się spotkanie z Izabelą Staniszewski. Zapraszamy na spotkanie w Klubie Klasy Kobiet.

Klub Klasy Kobiet

Izabela Staniszewski z wykształcenia Architekt oraz Manager. W latach 1985-95 mieszkała w Norwegii i tam ukończyła NTH, The Technical University of Trondheim. W Polsce, na Politechnice Warszawskiej ukończyła studia MBA. Jest członkiem NAL, National Association of Norwegian Architects. Współtwórca konstrukcji przestrzennych na Olimpiadę zimową w Lillehammer w 1994r. W latach 1997 – 2010 pracowała w Scandinavian Textile Group na stanowisku dyrektora zarządzającego. W pracy była odpowiedzialna za wprowadzenie norweskich firm na rynek polski. W sektorze branży odzieży sportowej uruchamiała fabryki i linie produkcyjne. W tym samym okresie pełniła funkcję, m.in. w Zarządach skandynawskich i polskich spółek oraz organizacji społecznych. Współtwórca Mazowieckiego Związku Pracodawców w Gminie Lesznowola, Skandynawskiej Izby Gospodarczej oraz Norweskiego Forum Biznesu. Obecnie pracuje przy projektowaniu i opracowywaniu strategii. Jej wielka pasją są podróże i fotografia. Z zamiłowania społecznik. Ponadto aktywna jako Przewodnicząca Rady Szkoły XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie, Członek Zarządu Skandynawsko-Polskiej Izby Handlowej oraz Honorowy Prezes Mazowieckiego Związku Pracodawców w Gminie Lesznowola.

Izabela Staniszewski
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno