Informacje6 kwietnia 2019, 12:00,

Kiermasz Wielkanocny i warsztaty w Tarczynie

6 kwietnia 2019 roku o godz. 14.00 zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny i warsztaty wyrobu Palm Wielkanocnych. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Kiermasz Wielkanocny i warsztaty w Tarczynie

Informacje6 kwietnia 2019, 14:00,

Magiczny kapelusz - spektakl kabaretowy dla dzieci w Tarczynie

6 kwietnia 2019 roku o godz. 16.00 odbędzie się przedstawienie pt. "Magiczny Kapelusz" w wykonaniu fundacji Grupa T. Aktorzy w kabaretowym spektaklu przedstawią refleksyjną opowieść o przyjaźni i poświęceniu pokazując, że wygląd i stan posiadania nie jest miarą wartości człowieka. Informacje w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17, tel. 22 715 79 62. Bilety w cenie 10 zł. Zakup biletów w sekretariacie GOK (pok. 101), przed spektaklem lub za pomocą aplikacji Bilety Online https://s10.systembiletowy.pl/tok/ Serdecznie zapraszamy.

Magiczny kapelusz - spektakl kabaretowy dla dzieci w Tarczynie