Informacje3 października 2015, 18:00,

Koncert Wiedeński największych przebojów Johanna Straussa

Melomanów operetek wiedeńskich czeka nie lada gratka. Wybitni soliści polskich scen muzycznych wystąpią w Piasecznie 3 października 2015 roku z koncertem największych przebojów Johanna Straussa. Ruszyła już sprzedaż biletów na Koncert Wiedeński, który rozpocznie się o godz. 18.00 w sali Domu Kultury. Zapraszamy do kas Centrum Kultury zlokalizowanych w Przystanku Kultura (pl. Piłsudskiego 9) i w Domu Kultury (ul. Kościuszki 49). Cena biletu: 45 zł.

Koncert Wiedeński największych przebojów Johanna Straussa

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Koncert Wiedeński największych przebojów Johanna Straussa

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Zapraszamy serdecznie! Bilety do nabycia w kasie Centrum Kultury w Piasecznie, bilety online na: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, oraz w sieciach: Empik i Media Expert.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11434
Informacje19 września 2015, 11:30,

Dożynki Gminne w Prażmowie 2015

Zapraszamy na gminne dożynki, które odbędą się w sobotę, 19 września 2015 r. w Prażmowie przy ul. Czołchańskiego 10 (na terenie Białego Dworku w Prażmowie). Uroczystości rozpocznie Msza św. Dożynkowa, która zostanie odprawiona w Kościele św. Franciszka w Prażmowie. Dalsze obchody tego dnia odbędą się na terenie "Białego Dworku" w Prażmowie przy ul. Czołchańskiego 10. Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne do Prażmowa!

Dożynki Gminne w Prażmowie 2015

Od godziny 19:00 rozpocznie się znakomity koncert na żywo dla przybyłej publiczności zespołu AKCENT! Nie zabraknie doskonałej muzyki z jego płyt przed laty oraz ta nowoczesna z ostatnich miesięcy! Twórca hitów wystąpi na specjalnie przygotowanej scenie i rozbawi całą publikę! Zapraszamy na koncert zespołu Akcent.

Anonimowy, 16 lipca 2019
[color=red][b]UWAGA INFROMACJA URZĘDU GMINY PRAŻMÓW[/b][/color] [b]Impreza zamknięta tylko dla mieszkańców Gminy Prażmów.[/b] Wstęp po okazaniu dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania.
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=18&t=11435