Informacje19 września 2008, 00:00,

Konstancińskie Święto Roweru gmina Konstancin-Jeziorna

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie serdecznie zapraszają na Konstancińskie Święto Roweru, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 września 2008 roku. Start o godzinie 11:00 w Parku Zdrojowym w Konstancinie. Celem imprezy jest integracja mieszkańców Gminy Konstancin-Jeziorna, promocja turystyki rowerowej, oraz podnoszenie sprawności fizycznej. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Serdecznie zapraszamy na Konstancińskie Święto Roweru.

Trasa tradycyjnie poprowadzi po pięknych zakątkach gminy Konstancin-Jeziorna. Trzeba będzie pokonać około 30 km. Po drodze przewidziano dwa postoje po 10 minut. Przyjazd na metę zaplanowano na godz. 13:15. Trasa Konstancińskiego Święta Roweru: start: Park Zdrojowy w Konstancinie; meta: Park Zdrojowy w Konstancinie; Konstancin-Jeziorna /ul. Sienkiewicz, Piłsudskiego, Warszawska, Bielawska, Mirkowska , Habdzin /droga nr 721/, £ęg, Czernidła, Gassy /droga nr 712/, Imielin, Cieciszew /droga nr 868/, Słomczyn / ul. Jabłoniowa /, Kawęczynek / ul. Prosta, Topolowa/, Borowina /ul. Zaleśna/ , Czarnów /ul. Partyzantów, Gościniec/, Konstancin-Jeziorna /ul. Chylicka, Potulickich, Graniczna, Sanatoryjna, Piasta, Skargi /. Wśród wszystkich uczestników Rajdu, którzy pokonają całą trasę rozlosowane będą nagrody na mecie, w Parku Zdrojowym. Zapoznaj się z regulaminem: regulamin.pdf
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje20 września 2008, 00:00,

O Smoku NieWawelskim - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: O SMOKU NIEWAWELSKIM, w wykonaniu artystów Teatru Rodziców Gagatki Beatki Ojcowie i Matki z Zalesia Dolnego. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 września 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 złotych. Informacja od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury (współpracują z nami).

Teatr Rodziców Gagatki Beatki Ojcowie i Matki

Teatr Rodziców Gagatki Beatki Ojcowie i Matki z Zalesia Dolnego, działa od 2002 roku www.gagatkibeatki.pl. Pomysł powstania amatorskiego teatru zrodził się w przedszkolu nr 3 przy ulicy Jaworowej w Zalesiu Dolnym. Niesamowite w teatrze Gagatki Beatki - Ojcowie i Matki jest to, że wszystko robią sami - aktorzy są także autorami: kostiumów, scenografii, oprawy muzycznej. Robią to z ogromną pasją i chęcią a celem nadrzędnym jest sprawienie dzieciom radości. Zapraszamy dzieci i ich rodziców na Bajkową Niedzielę.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno