Informacje8 stycznia 2017, 18:00,

Mieczysław Szcześniak w Konstancinie

8 stycznia 2016 roku o godz. 18:00 w Hugonówce zabrzmią głównie utwory ze świątecznej płyty Raduj się świecie. Mieczysław Szcześniak wraz z zespołem wykona nowe aranżacje nie tylko polskich i zagranicznych kolęd, lecz także znane świąteczne utwory oraz autorskie kompozycje. Podczas wątkowego występu publiczność będzie mała okazję wysłuchać, m.in. tradycyjnych pieśni Gdy się Chrystus rodzi, Gdy śliczna Panna, W żłobie leży, Mizerna cicha, Anioł pasterzom mówił, Cicha Noc, a także innych bożonarodzeniowych piosenek jak Kolęda Dwóch Serc, Zimowa piosenka czy Raduj się świecie.

MIECZYSŁAW SZCZEŚNIAK W KONSTANCINIE

Informacje11 stycznia 2017, 18:00,

Razem Bezpieczniej debata społeczna

Zapraszamy mieszkańców wsi Solec oraz gminy Góra Kalwaria do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 11 stycznia 2017 roku w godz. 18.00- 20.00 w Sali konferencyjnej hotelu Solec. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym, bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych. Debata organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu Razem Bezpieczniej.

RAZEM BEZPIECZNIEJ DEBATA SPOŁECZNA

Głównym celem rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej na lata 2016-2017. jest wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych .Program ma charakter interdyscyplinarny i polega między innymi na koordynacji działań Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwalają także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

W imieniu Komendanta Powiatowego Policji insp. Roberta Kokoszki oraz Sołtysa wsi Solec Pani Natalii Bryczyńskiej zapraszamy mieszkańców Solca oraz gminy Góra Kalwaria do aktywnego udziału w debacie społecznej poświęconej poprawie bezpieczeństwa, która odbędzie się w dniu 11 stycznia br., w godz. 18.00-20.00 w Sali Konferencyjnej hotelu Solec.