Informacje1 marca 2016, 12:00,

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Piasecznie

1 marca 2016 roku zapraszamy do udziału w obchodach Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych. Na uroczystość zapraszają Starosta Piaseczyński, Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno oraz Proboszcz parafii św. Anny w Piasecznie.

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH W PIASECZNIE

W programie obchodów znalazły się:
godz. 12.00 - pokaz filmu "Czy warto było tak żyć" - Dom Kultury w Piasecznie
godz. 14.00 - Msza św. w intencji Żołnierzy Wyklętych - kościół św. Anny w Piasecznie
godz. 15.00 - uroczystości przy tablicy pamiątkowej: przemówienia okolicznościowe, składanie wiązanek.

Informacje2 marca 2016, 16:30,

Popołudnie z grami planszowymi

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno we współpracy ze sklepem gier planszowych "Giermek" mają przyjemność zaprosić na popołudnie z grami planszowymi. Spotkanie odbędzie się 2 marca 2016 r. o godzinie 16:30. Obowiązują zapisy, osobiście w siedzibie Biblioteki przy ul. Kościuszki 49 lub pod numerem telefonu (22) 756 73 58.

POPOŁUDNIE Z GRAMI PLANSZOWYMI