Informacje26 października 2013, 00:00,

Piotr Schmidt Electric Group w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Niedzielę z Jazzem, która odbędzie się 27 października 2013 roku, o godzinie 19.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 15 złotych. Podczas koncertu wystąpi elektryczno-groove'owy zespół Piotr Schmidt Electric Group, który budzi fascynacje osobliwym połączeniem fusion i przestrzennego jazzu z soulem, funkiem, R&B oraz muzyką filmową.

PIOTR SCHMIDT ELECTRIC GROUP W PIASECZNIE

Członkowie zespołu Piotr Schmidt Electric Group to wielokrotnie nagradzani na festiwalach i konkursach muzycznych wybitni młodzi artyści, którzy od momentu powstania (kwiecień 2011) zagrali wspólnie ponad 50 koncertów, w tym na wielu międzynarodowych festiwalach. Zespół zadebiutował płytą "Silver Protect" wydaną we wrześniu 2012. Płyta ta od razu zwróciła uwagę krytyków i została doceniona przez fanów elektrycznego jazzu w Polsce. Krążek dostępny jest w salonach sieci Empik, MediaMarkt/Saturn, na iTunes, Amazon.com i w wielu dobrych sklepach muzycznych. Skład zespołu Piotr Schmidt Electric Group: Piotr Schmidt – trąbka, Tomasz Bura - klawisze, syntezatory, Michał Kapczuk - gitara basowa, efekty, Sebastian Kuchczyński – perkusja. Więcej informacji na: electricgroup.schmidtjazz.com

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 października 2013, 00:00,

KATOLICKA SZKO£A POD żAGLAMI dla młodzieży gmin Piaseczno i Prażmów

I EDYCJA KATOLICKIEJ SZKO£Y POD żAGLAMI WYP£Yń NA G£ęBIę dla młodzieży gmin Piaseczno i Prażmów. Zanim zrobisz coś dla siebie, zrób coś dla innych - to nasze motto. Od 1 listopada 2013 do 31 grudnia 2013 roku rozpoczynamy nabór chętnej młodzieży, która w maju 2015 roku popłynie z nami w rejs dookoła Europy przepięknym żaglowcem STS Pogoria.

Katolicka Szkoła pod żaglami dla młodzieży gmin Piaseczno i Prażmów

Młodzież nie zapłaci za rejs pod warunkiem, że przez cały rok 2014 zaangażuje się w lokalne działania wolontariatu. Program objęty jest Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Piaseczno oraz Wójta Gminy Prażmów. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.kspz.org.pl. Zgłoś się już teraz i przeżyj przygodę życia!

KATOLICKA SZKO£A POD żAGLAMI

Planowana trasa rejsu w I edycji Katolickiej Szkoły pod żaglami zakłada, że w maju 2015r. wyruszymy z Genua (Włochy) i dotrzemy do Cherbourga (Francja), a następnie do Szczecina (Polska). Cały rejs potrwa miesiąc plus dodatkowy tydzień. Planowana trasa rejsu może ulec zmianie, ale zakładamy, że opłyniemy Europę.
autor/źródło: Stowarzyszenie Katolicka Szkoła pod żaglami - Wypłyń na głębię
Tematy: