Informacje18 października 2018, 17:00,

Pomiędzy... wystawa Wiesławy Czarneckiej-Koźlik w Piasecznie

18 października 2018 r. o godz. 19.00 zapraszamy na wernisaż wystawy Wiesławy Czarneckiej-Koźlik (prezes Grupy Plastycznej Piaseczno) pt.: Pomiędzy... Miejsce: Przystanek Kultura plac Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wystawę będzie można oglądać do 20 listopada 2018 r.

POMIĘDZY... WYSTAWA WIESŁAWY CZARNECKIEJ-KOŹLIK

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

POMIĘDZY... WYSTAWA WIESŁAWY CZARNECKIEJ-KOŹLIK

Informacje10 października 2018, 10:00,

Remont drogi Piskórka - Łoś

Z powodu remontu (wymiana nawierzchni bitumicznej) w środę 10 października w godzinach popołudniowych planowane jest zamknięcie dla ruchu drogi powiatowej 2834W (relacji Piskórka - Łoś) tj. ul. 6-go Września. Zamknięcie przewidziane jest do poniedziałku 15 października 2018 r. Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego za utrudnienia przeprasza.

REMONT DROGI PISKÓRKA - ŁOŚ

REMONT DROGI PISKÓRKA - ŁOŚ