Informacje5 grudnia 2016, 18:00,

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki DKK w Runowie

5 grudnia 2016 roku o godz. 18:00 odbędzie się Dyskusyjny Klub Książki. Miejsce: Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63. Wstęp wolny. Dla wszystkich którzy lubią czytać i rozmawiać o książkach, ale nie tylko...

SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI DKK W RUNOWIE

Spotkanie założycielskie Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK) w Runowie, działającego pod patronatem Instytutu Książki w Warszawie. Dyskusyjny Klub Książki co to takiego? To regularne spotkania ( np. raz w miesiącu) ludzi, którzy czytają tą samą książkę, a potem ona staje się inspiracją do dyskusji. Spotkanie przedświąteczne seniorów - przy kawie i słodyczach rozmowy o bożonarodzeniowych potrawach, obrzędach i zwyczajach w różnych krajach w Europie i na świecie.

Informacje6 grudnia 2016, 19:00,

Katarzyna Piasecka z nowym programem bez Filtra

6 grudnia 2016 roku w godzinach 19:00 - 21:00 Katarzyna Piasecka przyjeżdża do Piaseczna ze swoim najnowszym programem stand-up comedy BEZ FILTRA! Miejsce występu: 8 Ball Club ul. Jana Pawła II 10 Piaseczno.

KATARZYNA PIASECKA Z NOWYM PROGRAMEM BEZ FILTRA

Katarzyna Piasecka - stand-uperka i konferansjerka. Od ponad dziesięciu lat obecna na polskiej scenie kabaretowej. Wcześniej występowała w kabarecie Słuchajcie. Obecnie zajmuje się już tylko stand-upem.