Informacje1 listopada 2009, 00:00,

Świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom Jazgarzew

Już po raz siódmy w szkole w Jazgarzewie ruszy ŚWI¡TECZNA AKCJA POMOCY NAJUBOżSZYM dzieciom, czyli Kiermasz Bożonarodzeniowy połączony z loterią fantową, superspektaklem przygotowanym przez rodziców, kawiarenką i wystawą firm. Podczas kiermaszu będziemy zbierać też pieniądze na budowę szkolnego boiska.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Jazgarzewie zwracają się z serdeczną prośbą o pomoc w zgromadzeniu fantów i środków na loterię lub udział w kiermaszu przedświątecznym. Podczas zeszłorocznego kiermaszu zebraliśmy ,mimo kryzysu,prawie 6 000 zł. To dowód, że Wszyscy macie wielkie, wrażliwe serca i nie jest Wam obojętny los naszych dzieci. Udało nam się z tych środków opłacić dzieciom wyjazdy na zielone szkoły, wycieczki i zajęcia dodatkowe., zakup podręczników, obiadów.

W akcji wzięło udział wiele znakomitych firm m.in.: Auchan Piaseczno, Leroy Merlin, Kaufland Piaseczno, KARTYNA-P. Kostrzyńska, MOLLON Cosmetics, Sport Masters, Eveline Cosmetis, Norauto, Bank Spółdzielczy, Natalia Gold, Nokia P. Zalewski, "Yamo", Salon Samochodowy Volkswagen - Audi P. Wajdemajer, firma Contim P. Chrzanowski, Hurtownia Papiernicza Alma P. Okrzeja, Hurtownia Odzieżowa P. Erden, Galeria "Artis", Galeria Pomarańczowa, Księgarnia "Rym" , Coca cola, Pracownia Plastyczna, Fotoluk -zakład fotograficzny.

Zapraszam znów do przyłączenia się do akcji biorąc udział w kiermaszu lub przekazując fanty na loterię. Zjednoczmy nasze serca ponownie 4 grudnia 2009 roku. I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny kom. 602-423-558 lub tel. szkoły 756-72-51
autor/źródło: Maria Ludwicka - Świąteczna Akcja Pomocy Najuboższym Dzieciom

Informacje1 listopada 2009, 00:00,

Patsy Gamble Quartet - Wtorek Jazzowy Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 3 listopada 2009 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas najbliższego koncertu wystąpi Patsy Gamble Quartet. Wstęp na jazzowy koncert 15 złotych, do nabycia na pół godziny przed koncertem. Zapraszamy mieszkańców na najbliższy Jazzowy Wtorek w Piasecznie.

THE PATSY GAMBLE BAND

Patsy Gamble to brytyjska saksofonistka, kompozytorka z wieloletnim stażem scenicznym, występowała w wielu krajach świata. Pracuje m in. dla Roda Stewarda, Eugene "Hideaway" Bridgesa, Dolly James na stałe współpracuje również z legendarnym Mickiem Jaggerem z the Rolling Stones! Patsy prowadzi również swój własny zespół, którego muzyka oscyluje na pograniczu jazzu soulu i funky. Podczas europejskiej trasy koncertowej zespół promuje swój najnowszy album pt: After Sunsets. Więcej informacji, można znaleźć na stronie www.patsygamble.co.uk, oraz na myspace.com/patsygamble
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno