Informacje1 lipca 2016, 20:00,

Tytuły filmów które będą wyświetlane podczas Piaseczyńskiego Kina Plenerowego 2016

Znamy już tytuły filmów, które zostaną zaprezentowane podczas piaseczyńskiego kina plenerowego. Biuro Promocji i Informacji wspólnie z Młodzieżową Radą Gminy przygotowuje kolejną wakacyjną akcję kina plenerowego. Profesjonalne pokazy „pod chmurką” będą się odbywać każdego piątkowego wieczoru, począwszy od 1 lipca, aż do 26 sierpnia. Zaplanowanych jest 9 projekcji.

Tytuły filmów które będą wyświetlane podczas Piaseczyńskiego Kina Plenerowego

W wyniku głosowania mieszkańców wybrane zostały takie oto filmy:
- Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy
- Marsjanin
- Czarownica
- Królowie lata
- Przepis na miłość
- Kamienie na szaniec
- Dracula historia nieznana
- Makbet
- Koneser

Kolejność projekcji ustalona zostanie już niedługo.

- W tym roku zapewniamy jeszcze większy ekran, lepsze nagłośnienie i plażowe leżaki, które współfinansuje nasz partner szkoła Cosinus - mówi Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji. – Konwencja kina plenerowego się sprawdza, wspaniała frekwencja podczas zeszłorocznej edycji skłoniła nas do uatrakcyjnienia pokazów – dodaje Łukasz Wyleziński.

Partnerem piaseczyńskiego kina plenerowego jest Cosinus – bezpłatne licea i szkoły policealne dla dorosłych.

Informacje4 czerwca 2016, 11:00,

Sąsiedzki Targ Rozmaitości w Józefosławiu - wymień sprzedaj kup

4 czerwca 2016 roku w godz. 11.00-16.00 w Józefosławiu na skwerku przy ul. Cyraneczki (na przeciwko Klubu Kultury) odbędzie się 1 Sąsiedzki Targ Rozmaitości – czyli wymień, sprzedaj lub kup! Przejrzyj swoją szafę, dom i garaż i daj swoim rzeczom szansę na drugie życie.

Sąsiedzki Targ Rozmaitości w Józefosławiu

Udział w Targu jest bezpłatny, ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie pod nr 502 43 89 23 lub e-mail: swap.jozefoslaw@gmail.com Organizatorem Targu jest Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, terenu użycza bezpłatnie Gmina Piaseczno.