Informacje6 października 2016, 18:00,

Uroczysta sesja Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno

6 października 2016 roku zapraszamy wszystkich mieszkańców na uroczystą sesję Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno. Będzie ona podsumowaniem działalności młodych radnych w latach 2014-2016 oraz podziękowaniem dla osób, które działały na jej rzecz. Ostatnia sesja MRG rozpocznie się o godz. 16.00 a o godz. 18:00 zaplanowano część uroczystą z udziałem mieszkańców i zaproszonych gości. Miejsce: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

UROCZYSTA SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY PIASECZNO

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji, przywitanie przez przewodniczącego obecnych na sali radnych oraz zaproszonych gości
2. Przyjęcie protokołu z XV sesji
3. Podsumowanie działaności w trakcie całej kadencji , ewaluacja
4. Podziękowania dla, obecnych i byłych radnych, doradców oraz osób współpracujących z radą
5. Wolne wnioski
6. Przygotowania do części uroczystej sesji
7. Część uroczysta sesji
8. Zamknięcie sesji

Informacje5 października 2016, 18:30,

TYBET w drodze do Kumbum - autorski wieczór z Elżbietą Sęczykowską

Biblioteka w Józefosławiu zaprasza na autorski wieczór z Elżbietą Sęczykowską zatytułowany TYBET. W drodze do Kumbum. Spotkanie odbędzie się 5 października 2016 roku o godz. 18.30. Wybierzmy się w ekscytującą podróż na Dach Świata, by wśród zaśnieżonych przełęczy odnaleźć drogę do mistycznego klasztoru Kumbum. Tybetańskie opowieści uświetni tradycyjna muzyka oraz projekcja filmów. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

TYBET w drodze do Kumbum - autorski wieczór z Elżbietą Sęczykowską