Informacje29 stycznia 2015, 18:00,

Wieczór Kolędowy Chóru UTW OKTAWA w Magdalence

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na Wieczór Kolędowy w wykonaniu Chóru UTW OKTAWA pod kierunkiem Magdaleny Świderek, który odbędzie się 29 stycznia 2015 roku o godz. 18.00. Miejsce: CIS w Magdalence przy ul. Lipowej 28. Wstęp wolny.

Wieczór Kolędowy Chóru UTW OKTAWA w Magdalence

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=10857
Informacje30 stycznia 2015, 19:00,

Randka w Ciemno - komedia dla dorosłych w Górze Kalwarii

30 stycznia 2015 roku o godzinie 19.00 widzowie Ośrodka Kultury przekonają się czy znalezienie przyjaznej duszy jest łatwe i czy może być jednocześnie zabawne. Spektakl, który przyjedzie do Góry Kalwarii z Krakowa pokaże, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. Doskonała obsada aktorska, w której znalazły się takie nazwiska, jak: Michał Milowicz i Dariusz Kordek, Olga Borys i Ewa Kuklińska to gwarancja dobrze spędzonego wieczoru.

Randka w Ciemno - komedia dla dorosłych w Górze Kalwarii

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia ? Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa? Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi oraz dużo śmiechu i zabawy. Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co niezbędne w romantycznej komedii.

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=10858