Informacje17 listopada 2016, 06:00,

Zamknięcie dróg powiatowych w rejonie Kuleszówki

Z powodu remontu zamknięte będą dla ruchu drogi powiatowe w rejonie Kuleszówki. Prace podzielono na dwa etapy.

ZAMKNIĘCIE DRÓG POWIATOWYCH W REJONIE KULESZÓWKI

I etap: ciąg drogi powiatowej 2839W (ul. Gościniec) w m. Robercin i Wola Gołkowska. Droga będzie zamknięta dla ruchu od 17 do 25 listopada.

II etap: skrzyżowanie dróg powiatowych 2839W i 2840W (ulicy Gościniec z ulica Asfaltową i Wojska Polskiego w m. Władysławów). Droga będzie zamknięta 18 listopada w godz. od 9:30 do 13:00.

Za utrudnienia przepraszamy.
Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Informacje19 listopada 2016, 11:00,

Ptasie abstrakcje w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza do Oddziału dla dzieci przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie, na kolejne spotkanie z duetem animacyjnym Małpie Figle. 19 listopada 2016 roku w godzinach 11:00 - 12:30 przyjrzymy się Ptasim abstrakcjom. Wymyślimy też pokręcone żarty, poznamy tajniki konferansjerki oraz stworzymy ptasie cuda. Zapraszamy!

PTASIE ABSTRAKCJE W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY PIASECZNO